UA
  RU

  Охоронець принцеси Діани поділився враженнями про фільм "Спенсер" 

  Редагувати переклад
  І прокоментував гру Крістен Стюарт. 
  
  
  Тілоохоронець принцеси Діани поділився враженнями про фільм "Спенсер" -Фото 1

  Колишній охоронець принцеси Діани Кен Уорф розповів про те, що він думає щодо гри зірки “Сутінків” як загиблої королівської особи. Чоловік зазначив, що він залишився задоволений виставою Стюарт у новій драмі Пабло Ларраїна. 

  Уорф вважався на королівській службі як особистий охоронець принцеси Уельської з 1989 по 1993 роки, що означає, що Кен був поруч з Діаною і в той час, коли відбуваються події фільму, тобто протягом декількох днів 1991 року. А точніше трьох днів різдвяних канікул, проведених королівською сім'єю у Сандрінгемі, де зазвичай відпочивають усі Віндзори. 

  «Зі всіх людей, хто грав Діану за останні 10 років, Крістен найближча. Їй вдалося чудово вивчити її манери”, - розповів чоловік в інтерв'ю. Люди. 

  У фільмі показано, як складно було Діані в деякі моменти її стресового заміжжя з принцом Чарльзом, а також виконуючи роль матері для принців Вільяма та Гаррі.

  Тілоохоронець принцеси Діани поділився враженнями про фільм "Спенсер" -Фото 2

  Читай також: Бренд PODYH робить re-launch із колекцією FW21 Kyiv modernism, присвяченою архітектурі модернізму Києва 

  "Це було чистилище для неї", - продовжив Уорф, додавши, що Діана часто обмежувалася тим, що проводила час на кухні з шеф-кухарем або такими людьми як сам Кен, сподіваючись, що час пройде швидко, і вона знову опиниться в Лондоні. 

  31-річна Стюарт нещодавно також поділилася своїми емоціями, розповівши, як вона почувала себе в репліці весільної сукні принцеси Діани. 

  Тілоохоронець принцеси Діани поділився враженнями про фільм "Спенсер" -Фото 3

  “Це був страшний день. Незважаючи на те, що я граю її у віці 29-30 років, ми однаково хотіли показати весь масштаб її життя. Начебто доторкнутися до кожної її частини”, — розповіла актриса Entertainment Tonight під час презентації фільму “Спенсер” минулого місяця.  

  Раніше цього року образ принцеси Діани увічнили і на Бродвеї, презентувавши шоу "Діана: Мюзікл". Також про життя Леді Ді докладніше розкажуть у п'ятому сезоні серіалу "Корона", прем'єра якого відбудеться 2022 року. 

  Статті на тему