UA
  RU

  Тест-драйв: один робочий день із новим смартфоном Samsung Galaxy A (2017)

  Редагувати переклад

  Інна Татолова провела насичений день із новим гаджетом від Samsung і готова розповісти про свої враження.


  Скажу одразу – гаджети це моя маленька слабкість. Коли до мене в руки потрапляє новий девайс, відразу хочеться випробувати всі його функції і протестувати кожну новинку. За цим заняттям я можу провести не одну годину. Саме так вийшло і з новим смартфоном Samsung Galaxy A (2017). Я вирішила оцінити, на що здатний цей смартфон у «польових умовах». А саме – протягом насиченого робочого дня.

  Тест-драйв: один робочий день із новим смартфоном Samsung Galaxy A (2017)


  Наша з гаджетом активна діяльність розпочалася ще з самого ранку – мені доводилося постійно відповідати на дзвінки та писати повідомлення у месенджерах. Практично безперервно тримаючи в руці телефон, я відзначила його зручний корпус, відсутність виступаючих елементів та можливість керувати всіма функціями однією рукою. А ще оцінила зручність екрану – 5,7 дюймовий Super AMOLED Full HD дисплей забезпечує високу якість зображення і дозволяє побачити потрібну інформацію навіть при яскравому сонці. Переглядаючи відео на Youtube з нового показу, я легко розглянула всі важливі деталі цибулі та моделі одягу.

  Під час обіду зі мною відбулася історія з розряду страшних снів усіх користувачів сучасних девайсів – на смартфон пролилася вода. Я вже встигла прокрутити в голові сценарій із просушуванням та ремонтом, але потім зрозуміла, що нічого страшного, загалом, не трапилося – всі моделі смартфонів лінійки Samsung Galaxy A (2017) захищені від впливу води на глибині до 1,5 метрів, до 30 хв. Так що кілька крапель мінералки для цього девайсу - не проблема. Все завдяки захисту за стандартом IP68, який, до речі, надійно захищає від пилу.

  ТЕСТ-ДРАЙВ: ОДИН РОБОЧИЙ ДЕНЬ З НОВИМ СМАРТФОНОМ SAMSUNG GALAXY A (2017)


  У розпал робочого дня редактор дала мені завдання оперативно зробити публікацію і підготувати для неї фотографії нової косметичної продукції. Я вирішила перетворити це на ще один виклик для мого телефону і, заодно, випробувати його камеру. Основна камера та покращена «фронталка» (обидві з роздільною здатністю 16 МП) впоралися із завданням на «відмінно» – барвисті фото та селфі з косметикою були готові протягом півгодини. Переключення між двома камерами відбувається лише за допомогою одного дотику.

  Мені вдалося зняти абсолютно всі деталі і не замислюватись про достатнє освітлення – смартфон сам «підлаштував» потрібні параметри. Нічого складного – знадобилося зробити кілька кліків. А робота з селфі взагалі стала для мене справжньою цікавою подією. Потім я обробила знімки за допомогою вбудованих фільтрів (їх 16) і запостила в статтю.

  ТЕСТ-ДРАЙВ: ОДИН РОБОЧИЙ ДЕНЬ З НОВИМ СМАРТФОНОМ SAMSUNG GALAXY A (2017)  Увечері я активно готувалася до відвідування fashion-конференції і завантажувала на телефон потрібні мені файли, відео та фотографії. Завдяки пам'яті девайсу в 32 ГБ і можливості розширити її за допомогою карти пам'яті об'ємом до 256 ГБ, наприклад, Samsung microSD EVO+, у мене вмістилося абсолютно все, а саме завантаження зайняло кілька секунд. Тепер робочі файли вдало сусідили з улюбленою музикою та книгами. За збереження інформації можна не боятися - карта пам'яті захищена не толвід впливу пилу і води (те, що потрібно!), але й від впливу випромінювань.

  ТЕСТ-ДРАЙВ: ОДИН РОБОЧИЙ ДЕНЬ З НОВИМ СМАРТФОНОМ SAMSUNG GALAXY A (2017)


  Перед тим, як піти з офісу, я хотіла поставити телефон на зарядку, але батареї було ще достатньо. Ємності в 3600 мАп легко вистачає на насичений робочий день і набагато більше. А у разі екстреної необхідності, у девайса є функція швидкої підзарядки, що дуже рятує поспіхом при насиченому графіку.

  Дорогою додому я подивилася на смартфоні пілотну серію нового серіалу, який ми жваво обговорювали в офісі вдень і вирішила, що завтра не братиму із собою планшет чи ноутбук. Усі робочі питання я зможу вирішити за допомогою смартфона.

  Статті на тему


  Anna K та Samsung представили нову колаборацію

  Вибір MC: пральні машинки Samsung з функцією AddWash

  Digital fashion: як високі технології за допомогою Samsung проникли в українську моду

  Статті на тему