UA
  RU

  Тест драйв: Toyota CH-R у новій версії GR Sport

  Редагувати переклад

  Нещодавно мені випала можливість протестувати автомобіль, який я помітила ще рік тому через його стильну та незвичайну зовнішність. На дорогах цю модель я завжди помічала та задивлялася. Після тест-драйву, я готова з упевненістю сказати, що, на мою думку, автомобіль ідеальний для дівчини, яка живе в місті, і це Toyota CH-R у новій версії GR Sport. 

  Тест драйв: Toyota CH-R у новій версії GR Sport-Фото 1

  Зараз більш детально розповім чому і почну з першого враження – зовнішній вигляд авто. Як і людей, автомобіль зустрічають по одязі цього автомобіля сміливий і яскравий дизайн. Я тестувала білий автомобіль із чорним дахом.

  Тест драйв: Toyota CH-R у новій версії GR Sport-Фото 2

  Особливість у дизайні передньої частини авто GR Sport - це чорний колір емблеми Toyota, затемнені фари, чорні глянсові вставки в центральній частині переднього бампера, темні хромовані решітки радіатора і новий більш агресивний спойлер. Ви тільки подивіться на молдинги дверей з чорними глянцевими вставками, доповнені виразним дизайном 17-дюймових дисків.

  Читай також: Не тільки холодок усередині: 12 фізичних ознак, що у вас підвищена тривожність

  Тест драйв: Toyota CH-R у новій версії GR Sport-Фото 3

  Дизайн задньої частини авто теж відрізняється чорними глянцевими вставками. Чорний фон емблеми Toyota та логотип GR Sport. Автомобіль середнього розміру, він не великий і не маленький з хорошим дорожнім просвітом 160 мм, що дає змогу легко виїжджати на бордюр і не бояться ям.

  Усередині CH-R GR Sport теж чудово виглядає і дуже зручний.

  Безключовий доступ в авто, запуск з кнопки, анімація запуску GR на екрані в авто.

  Сидіння мають посилену бічну підтримку та комбіновану оббивку (замша та штучна шкіра) та прошиті контрастною ниткою. Стеля, зрозуміло, у чорному кольорі, а на кермі – перфорована шкіра.

  Тест драйв: Toyota CH-R у новій версії GR Sport-Фото 4

  Крім цього, C-HR GR Sport дістався комплекс систем активної безпеки Toyota Safety Sense разом з екстреним кермовим керуванням ESA і розпізнаванням пішоходів при повороті на перехресті. Система LTA (Lane Trace Assist) тепер здатна утримати автомобіль у центрі смуги за рахунок підрулювання, а камера зчитує дорожні знаки для адаптивного круїз-контролю.

  Цей автомобіль дуже маневрений, жвавий, красивий та безпечний – що ще потрібно дівчині.

  Дорогі дівчата, якщо ви шукаєте новий автомобіль. Рекомендую звернути увагу на цю модель.

  З більш детальною інформацією про авто, комплектації та ціни можна ознайомитися на сайті https://www.toyota.ua

   

  Статті на тему