UA
RU

Тільда ​​Свінтон зачитає “Словник війни” про українські реалії на літературному фестивалі у США

Редагувати переклад

Ще один жест підтримки, який легендарна акторка демонструє публічно.

Поки всі не перестають обговорювати синьо-жовтий образ Тільді на Каннському кінофестивалі, знаменитість продовжує свою роботу, акцентуючи увагу на тому, що відбувається в Україні.

Тільда ​​Свінтон зачитає “Словник війни” про українські реалії на літературному фестивалі у США-Фото 1

CANNES, FRANCE — MAY 15: Tilda Swinton attends the photocall для "Dead Don't Die" протягом 72nd annual Cannes Film Festival on May 15, 2019 in Cannes, France. (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

#Словниквійни – це життєво важливий культурний проект українського письменника Остапа Сливинського, який він почав вести з перших днів весни. Він записував історії біженців та людей, що пережили чи переживають жахіття війни, а також збирає історії від очевидців, аби закарбувати це в пам'яті шкірного. Marie Claire був першим і єдиним глянцевим виданням, хто надрукував, «Словник війни».

Спеціально для американського літературного фестивалю Deep Water Festival, який відбудеться 17-19 червня у Нерроусбурзі, штат Нью-Йорк, Тільда ​​Свінтон зачитає кілька історій зі “Словника війни”. До неї також долучився актор Алан Каммінґ. Вони запишуть свої надиктовки та представлятимуть їх на фестивалі. Переклад текстів займався Тарас Малкович.

У березні та квітні 2022 року український письменник Остап Сливинський почав документувати історії біженців, яким він допомагав, коли вони прибували на Львівський вокзал зі Сходу, Півночі та Півдня України. Подібно до діалогів Мілана Кундери з Габріелем Гарсіа Маркесом, ці історії записані в жанрі байки, в якій жахливі переживання перемежовуються моментами гумору,

 - Написала команда фестивалю.

Читайте також: Акція на підтримку України на червоній доріжці Канн від команди фільму «Бачення метелика»

Також у повідомленні зазначається, що захід буде безкоштовним, але всі бажаючі можуть зробити благодійний внесок у підтримку українських біженців.

Статті на тему