UA
RU

Тиша, свіжість, економія: Переваги холодильників з інверторним компрессором

Редагувати переклад
Коли ваш старий холодильник видає звуки космічного корабля, що йде на зліт – це розганяється його компрессор.

Тиша, свіжість, економія: Переваги холодильників з інверторним компрессором-Фото 1

Компрессор — це частина холодильника, що перетворює охолоджувач з газу на рідину. Він працює у відповідності до температури в холодильнику: розганяється на повну, коли потрібно охолодження, і зупиняється щойно температура знижується до необхідної позначки.

Якщо ви шукаєте новий холодильник, то, можливо, вже чули про «інверторний компрессор». Це звучити досить технічно, але що це таке і вам це насправді потрібно?

На відміну від звичайного компрессора, інверторний компрессор починає працювати повільно, поступово підвищуючи швидкість до досягнення бажаного рівня холоду, а потім знижує її до рівня необхідного для підтримання постійної температури.

Тиша, свіжість, економія: Переваги холодильників з інверторним компрессором-Фото 2

Читай також: Реакція Бреда Пітта на звинувачення Анджеліни Джолі у домашньому насильстві 

В порівнянні з звичайним компрессором інверторний має ряд переваг:

  • Енергоефективність. На відміну від звичайного компрессора, інверторний компрессор працює стабільно і з контрольованою швидкістю, що означає, що він використовує значно менше енергії.
  • Довговічність. Компрессоры найбільше зношуються під час запуску. Інверторні компрессоры запускаються повільно, зменшуючи тим самим ймовірність поломки.

Тиша, свіжість, економія: Переваги холодильників з інверторним компрессором-Фото 3

  • Свіжість. Оскільки інверторний компрессор не зупиняється повністю, а лише сповільнюється, температура в холодильнику стає постійнішою, а це означає кращі умови зберігання продуктів.
  • Тихий робота. Завдяки постійній роботі інверторний компрессор також видає менше шуму.

 

Тиша, свіжість, економія: Переваги холодильників з інверторним компрессором-Фото 4

Отже, якщо зважити всі «за» та «проти» вибір холодильника з інверторним компрессором, наприклад Gorenje NRS9181VXB з функцією NoFrost та розпилювачем води, видається розумним та заощадливим рішенням і полегшує вам вибір.

Докладніше за посиланням.

Статті на тему