UA
RU

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року

Редагувати переклад
Насправді нагальних справ набагато більше, проте ці завдання універсальні для всіх.  

Зворотній відлік — одночасно і щаслива мита, і застрашлива. Менш ніж за місяць закінчиться черговий рік, але що корисного ми встигли зробити? Стримали всі обіцянки? Чи стали хоча б трішки кращими версіями самих собі? Виконали всі заплановані світові плани на рік? Напередодні Нового року щемливі думки у наших головах живуть ніби своїми окремими життями, проте не потрібно зациклюватися лише на провалах. Варто зізнатися собі, що, можливо, рік пройшов не зовсім так, як ми на це розраховували, але попереду ще 365 днів сподівань, мрій та дій. А поки що насолоджуємося передсвятковим настроєм, а якщо його немає — створюємо самостійно. 

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 2

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

Зробити генеральне прибирання 

По-перше, це ідеальна справа, яка допоможе звільнитися від нав'язливих думок, а по-друге, прибирання — підґрунтя для інтер'єрних змін — ялинкових. Після Дня святого Миколая можна впевнено діставати ялинку, докупляти потрібні прикраси та займатися оздобленням головної героїні будь-якої святкової ночі. Аби привернути до життя фортуну та щастя Новий рік потрібно зустрічати у чистоті, а також у красі — хай цього року ваше нарядне дерево буде найгарнішим з усіх. 

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 4

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

Зосередитися на невиконаних проектах 

Залишилося трохи менше як місяць, але якщо пришвидшитися, то можна спіткати поставити птицю або навіть кілька напроти справ, які варто було б зробити ще кілька місяців тому. Не варто розпочинати новий рік з думок про минулі невдачі, а лише з нагадування про те, скільки всього корисного ви встигли зробити. 

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 6

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

Зателефонувати другові, із яким давно не спілкувалися 

За минулі кілька років коло спілкування більшості з нас різко стало більш стислим. Локдауні та вакційні перешкоди не давали нам змоги підтримувати контакти із колись близькими людьми. Знайомі із закордону, друзі зі школи, про які ви банально забули у прискореному темпі життя… Згадайте про одну важливу в минулому людину, та нагадайте їй та собі, що дружба може витримати будь-які повади. 

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 8

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

Скласти список завдань та планів на наступний рік 

Обов'язковий момент, який допоможе вам урегулювати хаос, який царює в головах напередодні Нового року. Виділіть кілька годин, коли ви в тиші, самотності, наодинці із собою зможете продумати плани на майбутнє та найефективніші шляхи їх досягнення. 

Читай також: Різдвяний настрій: 7 незвичних фільмів до Нового року

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 10

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

Заздалегідь продумати подарунки для близьких 

Кожного року у всіх занадто зайнятих та не зовсім організованих людей виникає одна єдина проблема: години позбулося дуже мало, а подарунки близьким потрібно купити продумані та щирі. Тож, щоб не жалкувати про незроблене, пропонуємо вже зараз скласти список із презентів, які задовольнять усіх-всіх, а також місця, де придбати їх буде зручніше.

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 12 

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

Влаштувати марафон "Гаррі Поттера" 

Упевнені, що хоча б раз у житті ви влаштовували подібний кіномарафон, адже “Гаррі Поттер” вже два десятиліття асоціюється із магією та чарами, які можливі лише під Новий рік. Попри відсутність типової святкової атмосфери ця кіносага володіє дещо ціннішою — ностальгією за детством, легкістю та щемливою щирістю, які по-справжньому відчути можна лише напередодні Нового року. 

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 14

To-do-list: 7 справ, які треба зробити до Нового року-Фото 1

Оновити ялинкові прикраси 

Не дивлячись на те, що ми особисто не віримо у всілякі сутички щодо того, що прикрашати ялинку варто лише відповідно до кольорів “талісману року”, придбати нові прикраси — справа благородна. Таким чином ви не лише підсвідомо готуєтеся до свіжого старту, але й з кожним разом удосконалюєте власні уміння у справі дизайнера інтер'єрів. 

 

 

 

Статті на тему