UA
RU

ТОП-10 треків, за які ми любимо «Бумбокс»

Редагувати переклад
До великого концерту «Бумбокс» в Osocor Residence 19 серпня залишаються лічені дні. У очікуванні лайву ми зібрали 10 композицій, які особливо нам дорогі.

«Вахтерам»

Вже 17 років Андрій Хлівнюк співає «Поясніть тепер нам вахтери…» і зізнається, що це йому зовсім не набридає. Адже всі зали на будь-яких концертних майданчиках підспівують слово в слово.

 «Квіти у волоссі»

Ще один із найяскравіших ранніх хітів «Бумбокс». Крізь призму першої любові в пісні піднімається тема життя українців, змушених у пошуках роботи вирушати за кордон. 

«Квіти в волоссі» стала саундтреком до фільму Алана Бадоєва «Помаранчеве кохання».

«Та4то»

Чиста лірика про нещасливе кохання. Вся глибина висловленого болю "Та4то" змушує переслуховувати її знову і знову. Пісня настільки популярна, що на ній зроблено безліч каверів – найзнаменитішою стала інтерпретація Віри Полозкової.

«Наодинці»

«Це символ самотності та потреби в любові, які спіткають людину, що наважилася піти проти системи», – розповідає Андрій Хлівнюк про сенс пісні. В умовах нинішніх політичних реалій України «Наодинці» здобули і більш конкретні сенси. «Бумбокс» виконував пісню на кожному концерті з присвятою нашим в'язням Кремля і закликом продовжувати боротьбу за їхнє звільнення. 

Наодинці стала саундтреком фільму Відторгнення, також дала назву британському фільму про бранців Кремля від режисера Ендрю Сміта.

«Поліна»

Можливо, серед нас не так багато Полін і влюблених у них. Але зізнання в любові від ліричного невдахи «Поліно, я на колінах» парадоксально близьке всім. Ви здивуєтеся, але за піснею не приховується велика особиста історія Андрія Хлівнюка. «Прототипом Поліні стала дівчина, з якою у нас не було жодних романтичних стосунків. Мені просто подобалося, як вона робить своє діло, за яким я спостерігав. От і все», – зізнавався артист. 

Голий король

Цим хітом 2015 року «Бумбокс» вирішив дати рецепт гармонійного співіснування людини і держави. «Самі люди – королі, а не правителі країн, міст, районів. Майбутнє залежить тільки від нас із вами. Адже король завжди голий!, – коментував пісню Андрій Хлівнюк.

«Люди»

Пісня, яка стала головною у максісинглі 2015-го року, призвана нагадувати всім про головне – «люди ми тільки тоді, як дуже любимо».

«Шкода»

Перша пісня, яка вийшла у 2020-му році після дворичного затишшя. Текст став злиттям двох віршів Хлівнюка, а ось музика написалася побіжно, граючи. «Здається вона просто виринала з гітарних рифів під час літніх репетицій», – згадує Андрій Хлівнюк

«Плющ»

«Плющ» – це музичне переосмислення твору Лесі Українки. Вийшло і актуально, і оригінально, і з повагою до класики літератури.

«Любіла»

«Любіла» – зовсім свіжий хіт, який підриває літо 2021-го. Це спільна ода Батьківщини Саші Чемерова (The Gitas, «Дімна Суміш») та «Бумбокс». Ідея пісні й колаборації належить Саші, Андрій Хлівнюк написав інший куплет, а Дмитро Кувалін (гітарист «Бумбокс») зробив аранжування.

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ: ІНТЕРВ'Ю АНДРІЯ ХЛІВНЮКА У ДЕНЬ ПРЕМ'ЄРІ ВІДЕО «ШКІДА»  

Статті на тему