UA
RU

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати всі

Редагувати переклад
Сезон подарунків вже наближається, тому варто заздалегідь подумати над тим, якими презентами потішити собі своїх рідних.
ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 1

День Святого Миколая, католичне Різдво, Новий рік, православне Різдво — приводів для гарних подарунків безліч, тож залишається лише відкритим питання, що саме звернути, щоб було оригінально, цікаво та перенесло у дитинство. Редактори Marie Claire пригадали, які презенти отримували на зимові свята, коли були ще маленькими дівчатками. Mattel підготували підбірку цікавих подарунків. Гарантуємо, що з ними ви точно перенесетеся у ті безтурботні години, коли замість грошей були листочки з дерев, а найкращим будинком для ляльки була коробка з-під новенького магнітофона.

Для маленьких та дорослих модних експертів

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 2

 

Ми не знаємо жодної дівчинки, у якої б не було ляльки. Ще двадцять років тому всі бажали знайти під ялинкою розову коробку, в якій лежить та сама бажана Барбі з ідеальною фігурою та блискучим світлим волоссям. Годинники змінюються, а дівчачі бажання залишаються незмінними, тому лялька Барбі Extra - Ідеальне рішення. Крім того, що сучасна Барбі має різну конституцію тіла (відтепер жодного навішування ярликів та стереотипів), в комплекті до ляльки йде аж 15 елементів гардеробу та аксесуарів, тому можна створювати різні трендові образи (пам'ятаєте, як у наші години в комплекті йшов лише гребінець ми шили зі старого свитера?). Зараз же можна втілювати свої найсміливіші fashion-фантазії. Адже з ляльками Barbie із серії Extra це можливо.

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 3

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 4

Для маленьких та дорослих екстремалів

 

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 5

Невеликі металеві машинки завжди були невід'ємною складовою бавовняних ігор. Машинка Hot Wheels стане чудовим подарунком і для дорослого, адже найбажаніші машинки з колекцій минулих років з кожним роком лише дорожчають. Вартість певних моделей Hot Wheels вже зараз сягає десятків тисяч доларів. Цими автомобілями не проти погратися й дівчата, адже Hot Wheels кидає визов усім юним гонщикам, аби ті вчилися розраховувати власну силу та влучність. Новий іграшковий набір "Автомійка: Вибух кольорів" стане справжнім відкриттям для дорослих та дітей, адже він має чимало прихованих розваг та зможе захопити увагу не на одну годину.

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 6

Сенс гри в тому, щоб запустити машинку із серії "Кольорове перетворення" й спостерігати як вона «перевтілюється» шляхом позбавлення від спеціального кольорового напилення, а потім машинка щоразу змінюватиме кольори, швидко долаючи перешкоди, навіть вражаючу “мертву петлю”. Запевняємо вас, що цей процес настолько затягує, що хочеться постійно спостерігати за метаморфозами машинки. Цей іграшковий набір нагадує саморобні треки, які ми конструювали в дитинстві з картону, підручних засобів та скотчу, але у 1000 разів кращий.

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 4

Для маленьких та великих пізнайок

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 8

 

Коли стаєш мамою чи татом, спектр знань та інтересів одразу змінюється, всіх молодих батьків об'єднує одне спільне бажання — щаслива дитина. Інтерактивна лінійка Лінкімали від Fisher-Price — саме те, що потрібно для гри та розвитку малюка. У колекцію входять іграшки-звірятка Лось, Їжачок, Панда, Коала, Бобер та наш фаворит Лінівець, які вміють співати пісень, вчать дитину розрізняти кольори та форми, а також пропонують вивчити букви та цифри. Проте, головним плюсом цих інтерактивних забавок є те, що звірята Linkimals можуть синхронізуватися між собою, взаємодіяти один з одним та влаштувати справжню виставу на українському чи російському мовах. Батьки також можуть залучитися до гри і поринути в дивовижний світ детства. До того ж зацікавленість та самозайнятість дитини забавками Лінкімали подарує вам вільну годину на собі.

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 9

 

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 4

Для маленьких та дорослих фанатів “Зоряних війн”

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 11

Ще далекого 1977 року світ вперше познайомився з картиною “Зоряні війни”, і з того моменту любов до культової саги переходила з покоління в покоління. Сучасні діти добре знайомі з головними героями фільму, тому можна зробити один подарунок на двох і потішити собі та свою малечу інтерактивною фігуркою "Дитя" з функціями руху та звуку від “Star Wars”. Завдяки дистанційному браслету його рухами можна керувати та включати різні ігрові режими. “Малюк”, як його ще називають, стане чудовим партнером не тільки для переглядів космічної опери, звідки він родом, а й гарним компаньйоном у гру “Хованки” чи просто незвичайним елементом декору кімнати. Такі іграшки нагадують нам про те, що кіно- та музичні шедеври завжди будуть об'єднувати покоління.

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 12

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 4

Для маленьких та великих розваг

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 14

 

Хто не грав у детстві у настільні ігри? Мабуть, таких не існує. Ми пригадали, як змагалися в лото, крокодила, морський бій на уроках, а пізніше були перші УНО та Мафія. Сучасні настільні ігри зайшли набагато вперед і замість звичного нам листа паперу та олівця компанія Mattel пропонує ручку Словник повітря зі спеціальним датчиком, якою можна малювати у повітрі і взаємодіяти з малюнком через мобільне додаток. "Дивина!", - скажете ви, а ми скажемо, що це новенька версія гри в шаради. Все, що потрібно — це зібрати рідних та друзів, розділитись на команди та відгадувати малюнки, які гравець зображує у повітрі, а ті, у свою чергу, транслюються на екран гаджету чи телевізору. Перемога залежить не лише від художніх навичок, а й від вміння виділити найважливіше та розуміння одне одного без слів.

ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінювати усі-Фото 15

Ось так, завдяки спогадам з дитинства, нам вдалося відтворити новорічний віш-ліст, який дасть відповідь на запитання: Що подарувати дорослим та дітям на новорічні свята.

Статті на тему