UA
  RU

  Трейлер комедії про «Євробачення» з Рейчел Макадамс та Віллом Ферреллом

  Редагувати переклад
  Американська комедія про європейський конкурс уже звучить цікаво! 

  Трейлер комедії про «Євробачення» з Рейчел Макадамс та Віллом Ферреллом-Фото 1

  Цього року пісенний конкурс «Євробачення» було скасовано через коронавірус та закриті кордони, але організатори вже оголосили, що у 2021 році він має пройти в Роттердамі, як і передбачалося раніше. Натомість на офіційному Ютуб-каналі «Євробачення» пройшла онлайн-трансляція, в якій замість живого концерту вкотре показали кліпи всіх учасників. 

  Читайте також: 16 комедій, які піднімуть настрій у складні часи

  Але шанувальникам і навіть хейтерам пісенного конкурсу не варто засмучуватися. Netflix зняв комедію про "Євробачення", яка вийде на екрани вже 26 червня.

  За сюжетом музиканти з Ісландії боротимуться за перемогу з російським виконавцем. Трейлер був знятий у формі пародії на музичний кліп на пісню Volcano Man, в якій зібрали все кліше конкурсних пісень. 

  Представників Ісландії зіграли Вілл Феррелл та Рейчел Макадамс. У відео актори бігали льодовиком, робили снігових ангелів, грали на синтезаторі і не тільки. Також у комедії "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" зіграють співачка Демі Ловато, Пірс Броснан та багато інших.

  Планувалося, що фільм вийде у травні 2020 року, якраз у період, коли відбувається «Євробачення», але реліз відклали через пандемію COVID-19.

  Статті на тему