Три еротичні сценарії для небанального Дня закоханих

Редагувати переклад
День св. Валентина (чи будь-який інший день, коли ви хочете відсвяткувати своє кохання) не має перетворюватися на нудну буденність, де ви за інерцією купуєте цукерки і квіти, бронюєте ресторан і між купою інших справ кажете одне одному кілька теплих слів. Навпаки, якщо підійти до цього питання з фантазією, такі дні можуть стати острівцями для підживлення пристрасті й інтимності у ваших стосунках. Саме тому український бренд Anoeses, натхненний еротикою пропонує цього Дня закоханих спробувати один із (або ж і всі три) небанальних еротичних сценаріїв, які ми підготували спеціально для вас.

Три еротичні сценарії для небанального Дня закоханих-Фото 1

Спершу підготуймо базу. Певна річ, гаджети, аксесуари та іграшки будуть залежати від сценарію, який ви оберете. Але є речі, про які варто пам’ятати завжди.

У дні до 14 лютого ми радимо вам виділити трохи часу на спогади й уважність до того, що люблять і що не люблять ваші партнер/партнерка.

  • Згадайте, у які моменти вони виглядали найбільш розслаблено і щасливо, спробуйте відтворити цю атмосферу.
  • Обговоріть разом, як вам спланувати день так, аби мати достатньо часу на еротичні ігри і при цьому бути в настрої та без втоми (звісно, ідеться про речі, які ми можемо контролювати, адже наразі життя в Україні дуже непередбачуване). 
  • Поцікавтеся в одне одного, які у вас очікування. Можливо, вам до душі спокійний вечір удвох і поступовий перехід до сексу, а може ви хочете відірватися на повну й готові спробувати щось нове, щось супер кінкі.

Докладіть зусиль, аби налаштуватися на романтично-еротичний настрій. У принципі, ви вже почали, коли вирішили прочитати цей матеріал. Але ми також радимо почитати трохи більше, пофантазувати, позгадувати всі ті гарячі моменти разом, аби надихнутися на дуже особливе побачення.

Ну а тепер до того, чому ви власне на цій сторінці, – еротичних сценаріїв.  

Три еротичні сценарії для небанального Дня закоханих-Фото 2

Для тих, хто ніколи не припиняють пізнавати одне одного

Щоб утілити цей сценарій, вам знадобляться: ментальний простір для активної участі у розмовах та діях; квіз «Так, Ні, Можливо»; валентинки та ємність для них; гаджети та аксесуари відповідно до ваших фантазій.

Суть у тому, аби провести День закоханих в атмосфері пізнання найпотаємніших фантазій одне одного. Спочатку ми пропонуємо вам заповнити анкету «Так, Ні, Можливо», де серед десятків найрізноманітніших сексуальних практик ви можете обрати ті, що вам найближчі. Ви можете заповнювати квіз окремо чи разом, головне – домовитися, що незалежно від результатів ніхто нікого не буде засуджувати, а от запитання для уточнення деталей фантазій вітатимуться. Після проходження квізу напишіть на листівках/валентинках пункти, де у вас співпадають «Так» і «Можливо». Далі покладіть їх у ємність і рандомно оберіть 2-3, які ви маєте спробувати на День закоханих (і може навіть протягом короткого часу після). Обов’язково лишайте для себе час після експериментів для того, щоб обговорити, що вам сподобалося, а що – ні. Ну і звісно не очікуйте, що все пройде ідеально, адже ви тільки починаєте, і кроки до успіху – не менш приємні та важливі, ніж сам успіх.

До речі, ви можете не обирати фантазії рандомно, а цілеспрямовано втілити ті, що заводять вас найбільше. 

Три еротичні сценарії для небанального Дня закоханих-Фото 3

Для тих, хто полюблять рольові ігри

Не будемо повторювати сотні банальних ідей із медсестрою чи медбратом, незнайомцями в барі чи шкільними мотивами. Натомість ось кілька значно менш банальних ідей: 

  • Розіграйте сюжет раптової і міфічної пристрасті між смертною/смертним та богом кохання Еросом. Цей сценарій передбачає легкі напівпрозорі наряди у стилі Давньої Греції, крила для божества, елегійну музику й доведене до абсолюту захоплення тілесністю, що розгортається поступово, у грайливій формі через сміх і танці, спочатку невинні, а потім усе відвертіші дотики і, зрештою, взаємну подорож до оргазму. При цьому, той чи та, хто гратимуть божественне створіння, можуть нечутно зникнути після забави, підкреслюючи легкість і мрійливість усього дійства. Вино, сири, соковиті фрукти, перегляд картин доби Ренесансу чи навіть прочитання античних елегій і міфів  також можуть допомогти у створенні настрою.
  • Перетворіть свій секс на мистецтво через рольову гру, де хтось із вас буде скульптором/скульпторкою, а хтось – позуватиме для цього шедевру. Якщо тільки вас не цікавить домінація та підпорядкування, переконайтеся, що ви обидвоє є суб’єктами в цій грі. Тобто як митець/мисткиня, так і натурник/натурниця мають бути задіяні у флірті та звабленні. Під «прикриттям» бажання удосконалити витвір мистецтва обидвоє можуть бути оголені, пізнавати форми і вигини людського тіла, поступово переходячи до більш відвертих взаємодії. У кінці і автор(ка), і модель, швидше за все, усвідомлять, що саме їхнє кохання і було тим витвором мистецтва. 
  • Дослідіть динаміку від ворогів до коханців через сценарії з відьмою/відьмаком і демоном/демоницею; викритими шпигуном/шпигункою і слідчим/слідчою; конкурент(к)ами за трон чи славу. Ви можете почати цю гру із ситуації, у якій когось із вас схопили. Напруженість ситуації та неприязнь до ворога поступово переростатимуть у пристрасть через адреналін і силу, що є в обох, та збудливі натяки того/тієї, хто мають контроль. Залежно від ваших уподобань, цей сценарій може включати бондаж (обмеження рухливості), домінування, загрозу покарання через батоги, флогери, паддли, застосування гарячого воску, защіпок на соски, заборону оргазму тощо. 

Три еротичні сценарії для небанального Дня закоханих-Фото 4

Для тих, хто вже мають досвід у БДСМ

Пари, що практикують БДСМ, також можуть зробити День закоханих особливим у кілька способів. Зокрема, якщо сабмісів добре поводиться, він чи вона можуть отримати дозвіл на безлімітний оргазм чи стимуляцію улюбленими аксесуарами/гаджетами. Критерії хорошої поведінки можуть бути особливими для Дня закоханих, наприклад, самбісів має:

  • бути оголеним/ою цілий день;
  • надсилати хтивки регулярно через певний проміжок часу;
  • носити секс іграшку на публіці;
  • не оргазмувати певний час.

Для сабмісів, які люблять сперечатися з домінантом/кою, підбурювати їх (англійською цей термін звучить як Brat Submissive), особливим подарунком на День закоханих може бути дозвіл на подібну поведінку.

Сесія з експерт(к)ами шибарі, бондажу, power play (передбачає застосування флогерів, батогів тощо) також може бути прекрасним способом провести вечір, ніч, ранок чи день парі, яка цікавиться такими практиками.

Ви також можете разом створити сценарій БДСМ гри, який розіграєте на День закоханих чи в інший час. Це стане чудовою нагодою потворити разом, надихнутися фантазіями одне одного і ще краще пізнати звабливу темну сторону партнера/партнерки. 

P.S. Якщо на День закоханих ви лишаєтеся без пари, це ще не привід писати колишнім і пропонувати один зі сценаріїв вище. Натомість проведіть цей день із собою і своїм сексуальними бажаннями. Нові секс-іграшка, білизна, латексний боді чи шкіряний корсет ніколи не зрадять і не будуть вас газлайтити. Тож чуттєва сесія наодинці з самопізнанням та оргазмом (оргазмами) стане ідеальним варіантом соло-побачення й допоможе краще зрозуміти себе. Бо, зрештою, ми з собою точно назавжди. 

Три еротичні сценарії для небанального Дня закоханих-Фото 5

Фото: instagram/anoeses.brand

Статті на тему