UA
  RU

  Три парі крил вагою 10 кг: У новому сезоні гіпершоу «МАСКА» з'явиться справжня Фея

  Редагувати переклад
  Телеканал «Україна» продовжує розкривати секрети іншого сезону грандіозного шоу «МАСКА». Зовсім скоро глядачі познайомлятися з унікальною маскою – вишуканою та витонченою Феєю.

  Три пари крил вагою 10 кг: У новому сезоні гіпершоу «МАСКА» з'явиться справжня Фея-Фото 1


  На другий сезон шоу-детективу «МАСКА» кращі художники України розробили 20 унікальних персонажів, під костюмами яких сховаються українські знаменитості. Художниця з костюмів Леся Патока зізнається – нові герої проекту по-справжньому здивують глядачів своїми масштабами та красою. Одним із таких персонажів стане справжня леді – тендітна та чарівна Фея.

  фея – найкрилатіший персонаж іншого сезону! У неї 3 пари здоровенних крил, загальний розмах яких 2,5 метри, а поважати вони більше 10 кілограмів!


   – поділилася художниця з костюмів шоу «МАСКА» Леся Патока.

  За словами Лесі Патоки, незважаючи на мініатюрність і вишуканість костюма, він був одним із найскладніших у створенні. Для пошиття блискучого комбінезону художниця замовила унікальну, інкрустовану камінням тканину, яку доставляли з Азії.

  Наші майстри довго працювали над цим костюмом. Створивши основу і прикрасивши її інкрустованою сіткою, ми покрили перед голограмною шкірою, вона ж дублюється біля крил. Особливість цього матеріалу в тому, що він змінює колір залежно від освітлення, що дозволяє героїні сяяти як справжні Феї,


  – розповіла художниця.

  Не менш цікавим фактом став той, що під час розробки костюма майстри вперше працювали з технологією 3D-дизайну.

  «Компанія, з якою ми працювали, сканувала голову артиста на 360 градусів, щоб маска ідеально сіла на обличчя зірки. Але сама маска має абсолютно інші рисі. На все це пішло 1,5 місяці. А потім ми з майстрами обробляли за спеціальними технологіями маску і прикрашали її голову камінчиками та стразами. Можу назвати її твором мистецтва, адже ми вручну виклали понад 2000 страз», – поділилася Леся Патока.  Читайте також: У Києві вперше покажуть танцювальну виставу Arkan, у якої візьмуть участь і глядачі

  У комбінезон Феї вшитий корсет, за допомогою якого можна зменшити талію зірки на 15 см! А хто із знаменитостей сховається під такою важкою і одночасно ефектною маскою, глядачі каналу «Україна» дізнаються у новому сезоні шоу «МАСКА».


  Як повідомлялося раніше, канал «Україна» працює над іншим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer. Чекайте на другий сезон найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

  Статті на тему