UA
RU

Цивілізація Сахарі: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці

Редагувати переклад

«Ви знаєте, що ви справді живі,

коли ви живете серед левів»

Карен Бліксен

Найбільш пристрасна, дивовижна і багатогранна частина світу відкриє всі свої таємниці 13 та 14 серпня на Арт-заводі «Платформа». Протягом двох ночей там гримітиме фантазійний White Nights Festival. Африка. А на ньому — 7 сцен, понад 15 напрямів електронної музики, 100 тонн тематичних декорацій та світла та неповторне подорож до себе та глибин африканської міфології.

https://www.youtube.com/watch?v=k2nlBtQb7e4

В White Nights Festival. Africa ти знайдеш відповіді на головні питання.

Хто ми? Вчені довели, що біологічний вигляд Homo sapiens походить зі Східної Африки. А отже, всі ми – родом саме звідти. Там наші витоки та єство, які ми й досі хоронили глибоко всередині. Відкрий їх та покажи світові на White Nights Festival. Африка.

Африка — світ разючих контрастів, частина світу, де сусідять понад 2000 мов і чаклунські ритуали, сучасні багаті країни — із громадами, де повністю відмовилися від благ цивілізації, прадавнє минуле — із суперсучасним. Саме цим континент і притягує, мов магнітом. Так само магічним та контрастним стане White Nights Festival. Africa, весь простір якого прикрасить тоннами різноманітних тематичних декорацій та сценічного світла.

Якими ми будемо? White Nights Festival. Africa — простір вивільнення собі справжнього. Покажи, яке твоє єство. Вибери яскравий образ із міфів та вірувань континенту, який тобі до душі.

Цивілізація Сахарі: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці-Фото 1

Як буде звучати White Nights Festival. Africa? Музичні повелители з різних куточків світу будуть відповідати на фесті за злиття первісного драйву із сучасними бітами. Хто ж перетворити стародавні африканські міфі на запальні ритми?

Перший хедлайнер White Nights Festival. Africa МАГДАЛЕНА, знаменита музична трендсетерка, яка стояла біля витоків батьківщини Diynamic Music Саме вони разом із творцями цього відомого всім меломанам лейблу Mladen Solomun та Adriano Trolio відкрила у Гамбурзі легендарний клуб EGO. Там MAGDALENA взяла на собі не лише менеджерські обов'язки, а й стала постійним діджеєм. Далі — виступи на культових майданчиках, сміливі експерименти в студії, дебютні треки, успішні платівки, власне міжнародне шоу SHADOWS, що гримить від Ібіці до Тулуму. І незважаючи на все це, артистка не поспішає сповільнюватися і спочивати на лаврах. Для своїх українських фанів у неї готове безліч музичних сюрпризів.

Читай також: Найзручніші форми: Найактуальніша сумка літа 2021, і де її шукати

Уперше на White Nights Festival встановлюватиме не 6, а 7 сцен, на яких будуть запалювати:

  • одна з найвизначніших жінок-діджеїв у жанрі Progressive House в Європі та основниця лейблу Siona Records Міс Монік;
  • знаменитий гуру, ідеолог та батько української бейс-сцені Tapolsky;
  • імпровізаційний гурт Джанкет, що майстерно поєднує саксофон, флейту та вокал з електронними бітами;
  • одні з найпопулярніших діджеїв, продюсерів та розповсюджувачів драм-н-бейсу в Україні Derrick & Tonika;
  • відома транс-діджей і продюсерка з понад 20-річним професійним досвідом Анна Лі;
  • перший український артист, який потрапив до сотні найкращих діджеїв світу за версією Dj Mag Omnia та інші талантливі українські та зарубіжні музыканты.

Цивілізація Сахарі: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці-Фото 2

До того ж у рамках івенту представлятимуть свої шоукейси KOLO, APLAY, Power FM, Rim Records та PRODJ.

Сьома SPECIAL STAGE стане оплотом трансу (13 серпня) та драм-н-бейсу (14 серпня).

Як виглядатиме White Nights Festival. Africa? Найкращі митці України покажуть на фестивалі свої арт-творіння. Адепт міждисциплінарності мистецтва та імпровізації Єгор Лемзяков представить серію робіт The Rumble in the Jungle у стилі абстрактного експресіонізму, у назві якої схована відсилка до легендарного поєдинку Мухаммеда Алі з Джорджем Форманом 1974 року в Кіншасі. Діджитал-художник, аніматор, музикант та композитор Дем'ян Ферій презентує серію робіт у техніці діджитал-колаж, присвячену високим ідеалам (як сучасним, так і «класичним»), що зображені з використанням атрибутів повсякденності України та її недавньої історії.

Доєднається до арт-складової фестивалю та інституція X-Platform. Її учасники представлятимуть відразу кілька робіт: DARUMA, Cerebra: LA 8 YRINTH, Терраморфінг, Еквілібр, Метаноя із серії Нова Міфологія.

White Nights Festival. Africa у кіно. Міжнародний кінофестиваль «ОКО» презентує на фестивалі три стрічки про дивовижний континент — «Поговоримо про сні», «Афро-волосся та інші міфі» та «Міс Спокуса».

Цивілізація Сахарі: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці-Фото 3

Також гостей івенту традиційно чекатимуть 20 барів, фуд-корт від Ulichnaya Eda, Lounge Zone, численні тематичні фотозони, Mapping та безліч інших розваг.

Хто я? Шукай відповідь на White Nights Festival. Africa, окунувшись у містику таємничого африканського континенту та пройшовши ритуал вивільнення собі справжнього.

Коли? Протягом двох магічних ночей 13 та 14 серпня.

Де? На Арт-заводі "Платформа".

Доєднатися до ритуалу: посилання на квитки.

Facebook / Instagram / Telegram

Статті на тему