UA
RU

Тваринам теж потрібний захист: як допомогти притулкам

Редагувати переклад

У війну всі потребують захисту і мінімальної турботи, навіть пухнасті друзі.

Ми вже неодноразово писали про те, як бути корисним у різних волонтерських галузях, а сьогодні напишемо про те, як можна спрямувати свою любов до тварин у правильному руслі під час війни.

Тваринам теж потрібний захист: як допомогти притулкам-Фото 1

Зараз дедалі частіше з'являються фото тварин, які залишилися зовсім одні на вулиці, без їжі та води, не говорячи вже про дбайливих господарів. Добре, що існують волонтери, яким не байдужа частка чотирилапих і які дають часовий притулок тваринам. Як ви можете допомогти притулкам? Скажімо одразу — не тільки взяти тварину звідти. Є ще кілька способів.

Дізнайтесь про потреби місцевого притулку

Зараз багато місць перетримки тварин потребують у кормі, воді, засобах гігієни та ліках. Дізнайтесь, що саме потрібно локальному притулку через їхніх представників та зібрати всю потрібну інформацію.

Підтримайте фінансово

Якщо немає можливості завести потрібну гуманітарну допомогу притулку, можна їх підтримати фінансово. Головне, перевіряйте волонтерів та притулки, які збирають кошти, щоб не потрапити на шахраїв.

Читайте також: ЯК БУТИ ВОЛОНТЕРОМ І ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ'Я: 7 НАГЛЯДНИХ КРОКІВ

Допоможіть доглядати за тваринами

У містах, де не ведуться бойові дії, можна допомагати безпосередньо притулку. Центрам, що опікуються за тваринами часто потрібна допомога з годуванням та доглядом. Крім того, їм потрібна увага — сходіть з твариною на прогулянку, подаруйте їй позитивні емоції.

Заохочуйте інших людей допомагати

Розповсюджуйте інформацію про притулки, заохочуйте своїх близьких та рідних до такого волонтерська. Створіть свою групу з уходу за безпритульними тваринами.

Прихистіть тварину

Це найпростіший і найприємніший спосіб допомогти притулку. Якщо у вас є можливість, ви морально готові нести за чотирилапого друга відповідальність, тоді місця перетримання тварин вас чекають.

Ці прості поради допоможуть тваринам пережити цю складну годину.

Інформація взята з Телеграм-каналу https://t.me/VolunteerCountry

Статті на тему