UA
RU

В іншому сезоні шоу-детективу «МАСКА» з'явиться справжній бунтар – Котик

Редагувати переклад
Лічені дні залишилися до головної прем'єри осені – гіпершоу «МАСКА». Вже в суботу, 23 жовтня, о 21:00 канал «Україна» покаже перший випуск іншого сезону улюбленого шоу-детективу мільйонів українців, у якому глядачі познайомлятимуться з сімома учасниками, серед яких яскравий бунтар – молодий рокер Котик.

В іншому сезоні шоу-детективу «МАСКА» з'явиться справжній бунтар – Котик-Фото 1

Персонажі іншого сезону найзагадковішого та найзірковішого шоу країни «МАСКА» просто вражають своєю різнобічністю та яскравістю. За словами художників з костюмів, на сцені проекту будуть знаходитися відразу два супермодники – меланхолійна Жирафа та невгамовний красень Котик. Цікаво те, що первісна ідея створення персонажа крутилася навколо теми рейву, тобто Котик ще той знавець вечірок та дискотек.

«Наш Котик дуже стильний, це і пояснює його трендове вбрання. Спеціально для героя ми створили особливу флуоресцентну куртку над модними кислотними кольорами, ззаду якої намальована точна копія Котика, який полює на рибку. У нього модні широкі штани зі стрічками, які начебто розписані ієрогліфами, проте насправді ми зашифрували там різні зменшувано-лагідні клички котів на нашому языке», – поділилася художниця з костюмів гіпершоу «МАСКА» Леся Патока.

Читайте також: Стала відомою дата прем'єри мейковер-шоу «Я везу тобі красу» на каналі «Україна»

Також у Котика є неймовірне кількість стильних та тематичних аксесуарів – срібні сережки у формі хрестів та рибки, шипований чокер, а також мотоциклетні рукавиці, які підкреслюють його унікальні залізні кігті. Їхні майстри створювали власноруч за унікальною технологією. Та це не єдина особливість героя.

Він має найбільші очі серед усіх персонажів іншого сезону і найбільшу голову на проекті! Все це ми створювали власноруч. А ще Котик – це єдиний герой, мех якого сформований вручну – його розписували три майстрині, тобто це не принт. У середині маски є тіло, яке надає нашому герою масу в кілька разів більшу за саму зірку. І, що цікаво, це не заважає учаснику так круто танцювати та запалювати! Чесно скажу, створюючи маску, я і подумати не могла, що такий товстий котик може так круто рухатися!

– розповіла художниця з костюмів проекту каналу «Україна».

Дивіться продовження найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» вже 23 жовтня о 21:00 на каналі «Україна»!

Статті на тему