UA
RU

У гіпершоу «МАСКА» прийде VIP-гостя

Редагувати переклад
Цієї суботи, 27 листопада, о 21:00 на каналі «Україна» вийде шостий випуск найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні та у всьому світі шоу «МАСКА». 

У гіпершоу «МАСКА» прийде VIP-гостя-Фото 1

На сцену масштабного проекту виходить VIP-гостя – співоча і неймовірно балакуча Пальчіка, яка зачарує детективів своїм ніжним голосом та оригінальним чином. Зірковий детектив Оля Полякова припустити, що там зникла співачка Jerry Heil. Невже це так?

Пальчіка – це маска народної дитячої любові, ескіз якої намалював юний шанувальник гіпершоу. Вона була відтворена дизайнерами «МАСКИ» до найменших дрібниць, і тепер ця героїня готова вражати глядачів своїм талантом.

«Привіт усім шанувальникам загадок! Давайте знайомитись, я – Пальчіка. Я готова плутати та інтригувати і, як ви вже зрозуміли, мені зовсім нескладно буде обвести вас навколо пальця. сміючись, звернутися до глядачів Пальчіка в ефірі каналу "Україна". - Сподіваюся, ви не тикатимете пальцем у небо, розгадуючи мене».

Читайте також: In or out: Savage x Fenty Show Vol. 3 — редакція Marie Claire обговорює показ білизняного бренду Ріанни

Нова героїня запалити на сцені шоу «МАСКА» із піснею Mercy британської виконавиці Duffy. Її голос здасться зірковим детективам надзвичайно знайомим.

«Це Джеррі Heil! - вигукне Оля Полякова. - Нарешті, це вже точно вона!

Ім'я Jerry Heil звучить у гіпершоу «МАСКА» ледь не в кожному ефірі, тож детективи вже дуже зачекалися на неї. Аби переконатися у правильності своєї здогадки, Оля поцікавитися в учасниці, чи закінчувала вона диригентсько-хорове відділення у музичному училищі. Що відповідатиме Пальчіка? Чи справді в цьому образі замаскувалася Jerry Heil? Та який новий детектив у шостому ефірі буде допомагати зірковій п'ятірці?

Дивіться новий випуск грандіозного шоу «МАСКА» цієї суботи, 27 листопада, о 21:00 на каналі «Україна».

Статті на тему