UA
RU

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування

Редагувати переклад

«Україна без мусора» разом із проектом SVYST влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування. Тусовка SVYST NO WASTE відбудеться 24 липня. Організатори хочуть довести, що екобезпечні вечірки цілком можливі і мають стати новим трендом.

Тільки за офіційними даними понад 10 млн тонн мусору щороку опиняється на наших сміттєзвалищах. Так Україна потрапила до десятка країн із найбільшим обсягом мусора на одного людини.
Вечірка, яку УБС влаштовує спільно з проектом SVYST — оригінальний спосіб нагадати про важливість відповідального споживання та сортування. 

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування-Фото 1

За словами організаторів, винятковість цієї вечірки – не лише у виборі локації. Гостям пропонують сортувати свої відходи прямо на івенті. Кожен охочий може принести свій пакет із міксом відходів, скориставшись платною послугою «Досортування», — УБС-команда все посортує сама.   

Також головний chill-партнер вечірки - Jägermeister — подарує першим 250 гостям вечірки спеціальні багаторазові металеві шоти на цепочці, щоб можна було смакувати напитками, зовсім не утворюючи пластикових чи паперових відходів.

Читай також: Флюїд — альтернатива крему в спеку: 5 флюїдів за доступною ціною від українських брендів

У лайнапі вечірки — діджеї SVYST: DJ IAN, MAAT, IGOR ZADOROZHNYI, PAAT.
Хлопці об'єдналися у 2021 році, щоб улаштовувати вечірки із соціальною місією і так формувати нову культуру нічного дозвілля. Свою першу вечірку вони зробили у Харкові, щоб допомогти найстарішому клубові України. Тоді завдяки івенту їм удалося зібрати для нього 25 000 грн.

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування-Фото 2

Вечірка SVYST NO WASTE стартує о 18:00 і триватиме до 2:00.
Вікові обмеження: 18+
Квитки вже у продаж: ранні пташки - 250 грн, повний - 300 грн.
Відсоток із продажу квитків спрямують на покращення роботи сортувальної станції.

«Такі колаборації цілком відповідають духу УБС: змінювати думку про сміття як щось грязне і неприємне. Вечірка із соціальною основою — це идеальний варіант, коли можна тусити і одночасно підтримувати важливі ініціативи», — Євгенія Аратовська, голова УБС.

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування-Фото 3

Україна Без Сміття — соціальний проект, що популяризує роздільний збір відходів серед українців і створює системні можливості для сортування. Першими в Україні відкрили громадську станцію сортування No Waste Recycling Station.

SVYST — проект, заснований діджеями та музикантами, що організовують вечірки із соціальною місією.

Контактна особа:
Ганна Яблучна - комунікаційниця УБС
тел.: 068 226 20 70

Статті на тему