UA
RU

У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ

Редагувати переклад

Я Христина, фотограф, яка обожнює танцювати. Від цього вважаю собі творчою особистістю у квадраті. Це класно наповнює та надихає мене.

Я почала фотографувати лише 5 років тому. Хтось скаже, що розпочинати у 28 років – пізно. Та я думаю, що ніколи не буває пізно для того, щоб знайти справу, яка робить тобі щасливою.

У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 1

Фотографуючи, я зберігаю емоції людей. А танець для мене – це вираження власних емоцій, моя особиста форма медитації. У моменті я залишаюсь наодинці з собою, своїми думками та почуттями. І це шалено окрилює.

У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 2

Щодня я зустрічаюся з багатьма людьми. З багатьма бачуся вперше, така специфіка роботи. Для мене важливо скласти класне перше враження, виглядати впевнено, а ще – облаштувати комфортні умови. Щоб усі могли розслабитися, почуватися вільно та собою. Це одна з причин, чому я викинула цигарковий дим зі свого життя. Курці зараз зрозуміють.

Десь 4 роки тому я перейшла на IQOS. Зізнаюся, що для початку він підкупив мене інноваційністю, стильним дизайном та, звісно ж, зменшеними ризиками для здоров'я. Розумію, що краще взагалі не курити. Але я не готова відмовитись від шкідливої ​​звички.

Читай також: Аксесуарна лінійка Cartier поповнилася новими хустками

За годину користування IQOS я змінила кілька моделей, а зараз перейшла на лімітовану новинку Платинум. Цей колір здається мені дуже ніжним і вишуканим. А його мерехтіння нагадує світло софітів або спалаху фотоапарата. Стовідсоткове попадання у мій образ.

У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 3

Як творчій людині і просто візуалу мені важливо оточувати собі гарними промовами. Мене надихають прогулянка магазином домашнього декору, нові туфлі чи остання модель IQOS. Крім того обожнюю онлайн-шопінг. Іноді просто сам процес – гортаю сайти, додаю в обрані, мрію. Можна подумати, що так я виправдовую шопоголізм. Але ж це дійсно важливо – прикрашати та оновлювати картинку навколо себе.

Крім дизайну в IQOS є і суттєвіші плюси. Я більше не піклуюсь за запах диму від одягу. Бо з IQOS його більше немає. Він працює з технологією нагрівання. Там відсутнє горіння, як у цигарках. Завдяки цьому при використанні немає ні золи, ні диму, ні запаху. Навіть жуйка не потрібна.

У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 4

А ще з девайсом я заощаджую купу години, адже його можна використовувати всюди. Добре, майже всюди. Все більше закладів, готелів і навіть фотостудій стає IQOS Friendly. Тобто, пристрій можна використовувати не виходячи на вулицю. Ті ж стосуються мого будинку та машини. Для людини, у якої весь блокнот розкладів розкладом, це суттєвий плюс. Та й просто так зручніше.

Що таке IQOS? IQOS - це гаджет для нагрівання табаку, технологічна альтернатива звичайному палінню без горіння, диму та золу. IQOS не спалює, а лише нагріває табак до 350° C. За рахунок цього при використанні гаджета виділяється на 95% менше шкідливих речовин у порівнянні з сигаретним димом.

Статті на тему