UA
  RU

  Українські художники беруть участь у Paris Desing Week

  Редагувати переклад

  Цього року вперше в історії незалежної України команда українських дизайнерів та митців стане учасниками Paris Desing Week 2016.

  Євхенію Литвиненко для TheO

  Мультимедійна виставка «Польоти уві сні та наяву» відкрилася в Українському культурному центрі в Парижі та стала результатом співпраці українських дизайнерів, архітекторів та художників. Концепція та назва української експозиції дуже символічні, адже цей проект демонструє, що мрії та талант здатні втілитись у реальність.

  Серед авторів виставки – Микита Власов, Сергій Готвянський, Дмитро Алілуєв та Ганна Абдураїмов у колаборації з Маша Рева та Ignacio De Juan-Creix Umbert, Євген Литвиненко, Катерина Соколова, Дмитро Козиненко, Ігор Лугерін, Олеся Дворак-Галик, Ольга Радіонов.

  До речі, це не єдиний міжнародний дизайн-форум, у якому беруть участь українці цієї осені. Наприкінці вересня вже вдруге наші дизайнери представлять сучасний предметний дизайн, кераміку та аксесуари у рамках міжнародної події Bologna Design Week. Українська експозиція має гучну та ємну назву – Collaboration_UA.

  КОЛИ: з 2 вересня
  ДЕ: 22 avenue de Messine, 75008 Париж

  sokolova_Pavuk lamp 4

  Статті на тему