UA
RU

Український дизайнер створив серію арт-об'єктів для показу Balmain

Редагувати переклад

Ще один доказ, що імениті бренди обирають українських талановитих людей.

Олексій Кондаков, український художник та колажист, створив кілька робіт для показу Модного дому Balmain, що відбувся у Парижі у рамках Тижня моди.

Декілька його робіт можна було побачити на моделях у вигляді костюмів та суконь, а решта були задіяні як промо до нової колекції Олів'є Рустена. Український художник помістив героїв із картин класиків ХІХ століття у сучасне ательє Модного дому та на стадіон “Жан-Буен”, на якому й проходив показ. Варто відзначити, що вийшло дуже креативно та цікаво.

За основу арт-об'єктів Олексій взяв роботи французьких художників Вільяма-Адольфа Бугро та Жана-Батиста Демаре, а також швейцарського Жана Етьєна Ліотара та італійця Паоло Веронезе. 

Читайте також: Велика Прем'єра. Нова опера GENESIS буде представлена ​​у Музеї Ханенків

Як повідомив сам Кондаков, про те, щоб попрацювати разом із Модним домом, йому запропонували ще 2020 року під час локдауну, але тоді щось не вийшло і до співпраці повернулися зараз. І результат просто приголомшливий.

Нагадаємо, що Олексій Кондаков прославився своєю серією сюрреалістичних колажів 2 Reality, яку він назвав "Повсякденне життя богів". Вони можна побачити як боги з різних картин "вписані" у звичайне сучасне життя: в метро, ​​на прогулянці, на ринку і в підземному переході.

 

Статті на тему