UA
RU

Український дует із Лондона Bloom Twins виступить сьогодні у Києві

Редагувати переклад

Сьогодні у столичному клубі Atlas виступить дует Bloom Twins. Близнюки Аня та Соня Купрієнко переїхали жити з Києва до Лондона майже чотири роки тому, і з того часу встигли виступити в турі з Duran Duran, знятися у рекламі Sonia by Sonia Rykiel та записати пісні у придуманому ними стилі dark pop.

13128964_1005659352845568_867115636_o

Ідея дати сольний концерт у рідному Києві належала продюсеру Bloom Twins Кирилу Авєнірову — до цього дівчата виступали, наприклад, як розігрів у Duran Duran. «Ми підготували пісні, які написали за три з половиною роки у Лондоні, — кажуть Аня та Соня. — Глядачі побачать на сцені нас двох із електронними піаніно та нашого барабанщика. У ході концерту ми переодягатимемося, у тому числі в одяг українського дизайнера Валерії Ковальської, з яким ми дружимо та промоутуємо його в Лондоні».

Історія успіху Bloom Twins – це результат роботи невеликої, але згуртованої команди. В Англію сестер Купрієнко, тоді ще шістнадцятирічних, покликала продюсер Олена Чубуклієва. Там вони повністю переглянули своє ставлення до музики, почавши записувати гарні тонкі балади. З Ніком Роудсом з Duran Duran дівчата познайомилися на fashion-зйомці, де він виступав фотографом. Так почалася дружба, яка переросла у творчу співпрацю. Нові пісні дует записує не тільки з Роудсом — наприклад, над найсвіжішим синглом Amnesia, який увійде до EP, вони працювали з Ентоні Маршаллом.

 Послухати новий сингл Bloom Twins Amnesia

Статті на тему