UA
RU

Українських лікарів безкоштовно навчатимуть англійської мови

У створенні курсу навчання за програмою «Англомовний лікар» взяли участь MONATIK, Юлія Саніна, Сергій Танчинець, Alina Pash та інші зірки.

Українських лікарів безкоштовно навчатимуть англійської мови-Фото 1

За даними освітньої онлайн-платформи з професійного розвитку лікарів “Аксемедін” (Accelerator of Medical Information) рівень знання англійської мови серед українських лікарів становить менш як 8%. Це унеможливлює споживання ними новітнього медичного контенту з оригінальних джерел, переважно американських та європейських, що призводить до відставання українських лікарів в знаннях відносно світової медичної спільноти та до збільшення медичних помилок.

Саме англійською мовою публікуються та є у вільному доступі більшість наукових статей, міжнародних протоколів лікування та рекомендацій, курсів, лекцій, семінарів та конференцій, міжнародні бази даних медичних знань тощо. Спілкування та консультації з закордонними колегами, консультації українських пацієнтів за кордоном, лікування іноземців також відбувається англійською мовою. А переклади видань, статей, лекцій та іншого контенту з’являється в мережі Інтернет із певною затримкою або переклад може не з’явитися взагалі. 

Для розв'язання цієї проблеми міжнародний благодійний фонд “Здоров'я українського народу” оголошував про відновлення своєї програми “Англомовний лікар”, що вперше була ініційована у 2011 році для підтримки роботи медперсоналу під час Чемпіонату з футболу 2012. Частину програми створено за допомогою курсу онлайн самоучителя Pasha English, чия методика допоможе лікарям швидко та легко освоити базовий курс англійської мови. У межах програми понад 10 000 українських лікарів зможуть пройти навчання базовому курсу англійської мови безоплатно.

Програма реалізується у партнерстві з освітньою платформою Аксемедін, яка дозволяє контролювати процес навчання, а також Українською асоціацією ортопедів-травматологів, Інститутом Ортопедії та травматології НАМНУ, Кафедрою НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

Після успішного завершення першого етапу навчання лікарі продовжуватимуть вивчати англійську мову в межах курсу “медичної англійської”, де опанують спеціалізовані медичні терміни. 

Читайте також: MONATIK, KAZKA, TVORCHI ТА ДІЛЬШІ ЗІРКИ ПРИГЛАШУЮТЬ НА «CHARITY GALA DINNER»

Pasha English – це онлайн відеосамовчитель англійської мови з віртуальним викладачем. Навчання проходитиме за авторською методикою Павла Шилька – відомого теле- та радіоведучого, продюсера музичної премії YUNA та поліглоту, за авторською методикою якого вивчають англійську мову вже понад 20 000 людей.

Повний курс складається з 20 уроків, які поділяються на декілька частин: конструкції з граматичних та лексичних тем для напрацювання побудови фраз, діалоги двох видів (деталізовані з перекладом та анімаційні в режимі реальної години). Закріпити вміння використовувати вирази допомагають пізнавально-навчальні тексти, слова для запам'ятовування з використанням методу асоціацій та навчальні пісні. 

До речі, пісні спеціально написані для курсу англійської мови та виконані зірками, серед яких MONATIK, Юлія Саніна (The HARDKISS), Сергій Танчинець (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ), Ivan NAVI, Alina Pash Вікторія Олізе та Аліна Башкіна. 

Для отримання безоплатного доступу до базового блоку курсу необхідно бути чинним лікарем, зареєстрованим на платформі Аксемедін, заповнити свій профіль та пройти верифікацію на платформі, після проходження якої вступити до спільноти “Англомовний лікар” та розпочати навчання. 

Інформаційна довідка

Міжнародний благодійний фонд «Здоров'я українського народу» заснований у 2009 році та впроваджує лідерські та інноваційні програми для покращення якості, доступності та безпеки медичних послуг. 

Фонд є одним організатором Конкурсу «Національна Медична Премія» та входив до кола друзів Українського Католицького Університету.

У 2011 році МБФ «Здоров'я українського народу» було прийнято до лав Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація благодійників України» дійсним членом якої він є і сьогодні, а також отримав у 2022 році від асоціації найвищу відзнаку “Компас благодійності України”. 

Президентом фонду є Сергій Сошинський – український громадський діяч у галузі медицини, ексрадник Міністра охорони здоров'я з питань освіти, науки та інновацій, співголова Оргкомітету «Національної Медичної Премії».

Місія фонду: збереження та зміцнення здоров'я українського народу шляхом реалізації соціальних програм, спрямованих на підвищення соціального статусу медичного працівника, покращення рівня медичного обслуговування та поширення знань серед населення про надання медичних послуг.

Серед реалізованих проектів фонду: програма Національна медична премія, програма "Зірки за здоров'я", Банк благодійних подарунків, програма "Лікарням від Серця", програма "Доброволець Добрих Справ", Акція "Крок до життя", проект "Інформатика та медицина" , проект «Вечірня Школа Фандрейзингу», Благодійна акція «Вітамінки для дитинки» та інші. 

Наприкінці 2022 року фонд розпочав збір Першого медичного миллиарда на 15 000 операцій на кінцівках у межах національної програми “Спаси кінцівку”.

 Сайт фонду: https://houp.org/uk 

 

Статті на тему