UA
RU

Український бренд одягу для домашніх улюбленців випустив колекцію з етновишивкою

Редагувати переклад

Відомий український бренд одягу для домашніх улюбленців Pet Fashion створивши літню колекцію для чотирилапих друзів Ukrainian Charm з етновишивкою.

Придбати зручну футболку з патріотичним принтом, або стильну вишиванку для своєї собачки можна в інтернет-магазині бренду, або у мережі зоомаркетів MasterZoo.

Український бренд одягу для домашніх улюбленців випустив колекцію з етновишивкою-Фото 1

Підтримавши тренд, напередодні Всесвітнього дня вишиванки, який святкують 18 травня, дизайнери українського бренду Pet Fashion створили етноколекцію зручних футболок із термоаплікацією-вишиванкою та вишиті сорочки з лляної тканини для домашніх улюбленців. Так кожен власник мопсів, біглів, спанієлів та інших маленьких порід песиків можуть створити патріотичний образ і для свого чотирилапого друга у трендових кольорах цього року: голубого, жовтого та зеленого.

Сьогодні українська вишиванка має багато світових лідерів та голлівудських зірок, видатних спортсменів та музикантів, які підтримують Україну. Вишита сорочка — це символ єдності української нації та зв'язок поколінь, символ родинної любові та вірності. Тож ми створили етноколекцію в патріотичному стилі для наших хвостиків, адже вони є невід'ємною частиною наших батьків,

— ділитися Поліна Кошарна, співвласниця та голова наглядової заради сімейної компанії Suziria Group, до складу якої входить бренд Pet Fashion.

Український бренд одягу для домашніх улюбленців випустив колекцію з етновишивкою-Фото 2

 

У бренду є власне виробництво, на якому відшивають нову колекцію не лише для України, а й під запит для закордонних ринків. Зокрема, колекцію буде представлено на одній з найбільших міжнародних конференцій зооринку ZOOMARK International, яка пройде 15-17 травня у Болонії, Італія.

Читайте також: Французький Бенксі завітав до Києва

Також бренд вже працює над майбутньою етноколекцією одягу в партнерстві з відомим українським брендом вишиванок, щоб створити парний образ для хвостиків та їх власників. Реліз розширеної колекції планується на літо 2023 року.  

Про Pet Fashion

Pet Fashion – найбільший в Україні виробник одягу та аксесуарів для домашніх тварин, що входить до української сімейної групи компаній Suziria Group. Маючи понад 10 років досвіду створення одягу для чотирилапих друзів, Pet Fashion враховує анатомічні особливості котів та собак різних порід та пропонує широкий асортимент одягу для шкіряного сезону у різних розмірах. Бренд проводити покази мод та бере участь в українських та міжнародних виставках. Перший в Україні випустив лінію одягу з переробленої сировини.

Статті на тему