UA
RU

UNDER THE OPEN SKY: у Берліні відбудеться благодійна вечеря для підтримки Kyiv Volunteer

Редагувати переклад
Для привернення уваги до України та отримання допомоги створено серію заходів UNDER THE OPEN SKY. Перший захід відбудеться вже 12 квітня у Берліні, а 100% зібраних коштів буде відправлено на підтримку Kyiv Volunteer.

UNDER THE OPEN SKY

З першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну, українці звертаються до НАТО з проханням закрити небо над Україною, щоб захистити свої будинки, життя та близькі від снарядів, бомбардувань та смертоносних ракетних обстрілів. Досі всі звернення залишаються без відповіді. А десятки мирних міст зруйновані, спалені вщент, мільйони людей втекли зі своїх домівок, а тисячі залишилися, жорстко вбиті.

Щоб привернути увагу до трагічної ситуації в Україні та сприяти гуманітарній допомозі, український готельєр Василій Гроголь разом з українськими культурними діячами та німецькими підприємцями у ресторанному та готельному бізнесі заснував серію заходів UNDER THE OPEN SKY.

“На 40-й день війни вага людей розсіюється. Обсяги гуманітарної допомоги зменшуються. Проте війна триває. І наше завдання – продовжувати. Говорити. Підтримувати”, – -зазначив у своєму дописі у Instagram Василь Гроголь.

Катерина Єфічук

Софія Рудольф

Першим заходом у рамках UNDER THE OPEN SKY стане вечір у чотири руки у берлінському ресторані Lovis Restaurant від шефіні ресторану Софії Рудольф та шефіні київського ресторану Wine Love Катерині Єфімчук. Всі зібрані кошти будуть передані на підтримку Kyiv Volunteer — об'єднанню з 23 ресторанів та кафе Києва, які щодня надають понад 15 000 порцій для українських бійців, лікарень, дитячих садків та будинків престарілих. 

Для вечірки, що відбудеться 12 квітня, Катерина приготує страви з тих самих інгредієнтів, які використовують щодня для приготування страв для українських захисників. 

Софія Рудольф

Катерина Єфімчук

Важливо, що організаційні кошти за меню, напитки та персонал Wilmina та Дизайн Готелі. Завдяки цьому 100% зібраних пожертв будуть передані Kyiv Volunteer.

Також на заході для попереднього перегляду будуть представлені роботи з виставки Маші Реві та Івана Грабка. Їхня виставка, присвячена російсько-українській війні та відчуттям, які переживають зараз українці, відбуватиметься у Берліні з 27 квітня по 1 травня.

Маша Рева

Робота Маші Реві

«Серія художніх робіт, створених для цієї виставки, є щоденником образів, що відображає неприйнятну присутність геноциду та болю, принесених російським вторгненням на нашу землю, а також силу пір року, коли весна приходити незважаючи ні на що», – каже Маша Рева.

«Війна пронизала всю мою життя, я бачу її щоранку на скатертині, у взутті, у тому, як дитина грає з котом, за порогом мирної реальності, страх починається на кожному кутку й поверхні. Образ, про який я тільки знав, ожив переді мною. Воно з'являється і торчить з темряви, в якій живе, там їй добре і комфортно», – розповідає Іван Грабко.

Іван Грабар

Робота Івана Грабка

Більше інформації про вечерю тут

Більше інформації про серію заходів Маша Реві і Івана Грабка тут

Долучитися до благодійних пожертв тут

Читайте також: У ПАРИЖІ ВІДКРИЄТЬСЯ CHARITY POP-UP STORE З УКРАЇНСЬКИМИ БРЕНДАМИ

Статті на тему