UA
  RU

  У Голлівуді з'явиться професія координатора сексуальних сцен у фільмах

  Редагувати переклад
  Асоціація акторів США продовжує підтримувати рух #Metoo.
  У Голлівуді з'явиться професія координатора сексуальних сцен у фільмах.

  Фото: imdb

  Союз, що представляє акторів та телевізійних виконавців, випустив серію стандартів та керівних принципів для співробітників, які контролюють сцени, пов'язані з сексом та оголеною натурою.

  За словами асоціації, ці правила мають допомогти уникнути сексуального насильства та домагань на знімальних майданчиках. Тому тепер у Голлівуді може з'явитися професія координатора сексуальних сцен у фільмах та серіалах. 

  Читайте також: Інклюзивність та гендерна різноманітність: нові емоди, які з'являться у 2020 році

  Цю посаду у профспілці акторів США описують як «професіонали, які допомагають виконавцям та режисерам орієнтуватися у дуже чутливих сценах із оголеним тілом та симуляцією сексу». 

  Так звані «координатори інтимності» повинні проводити попередні зустрічі з продюсерами, режисерами та письменниками, щоб встановити точні очікувані рівні оголеності. Крім того, також проводитимуться особисті зустрічі з акторами, щоб з'ясувати, на які постільні сцени вони розраховують. 

  Варто зазначити, що координатори сексуальних сцен будуть також на знімальних майданчиках, контролюючи весь процес. Також до їх обов'язків увійде постановка хореографії та рухів, які повинні будуть залишатися максимально правдоподібними, проте не травмують психіку акторів. 

  Статті на тему