UA
RU

Техно-фешн: у Києві презентували новий IQOS 3

Редагувати переклад

З кінця листопада інстаграм забитий яскравими постами знаменитостей із вечірки на честь запуску нових моделей IQOS – IQOS 3 та IQOS 3 Multi. А 1 грудня пристрої нарешті з'явилися у продажу на iqos.ua та у брендових магазинах IQOS Space.

IQOS розроблений як сучасна та менш шкідлива альтернатива сигаретам. Пристрій нагріває тютюн, а не запалює. За рахунок цього в процесі використання виділяється на 90-95% менше шкідливих речовин, порівняно зі звичайними сигаретами. А заразом немає диму, попелу, пасивного куріння та неприємного запаху на одязі.

Техно-фешн: у Києві презентували новий IQOS 3-Фото 1
У нових моделях технологію забезпечили несподіваними функціями та покращили основні характеристики продуктивності. Але особливо постаралися із дизайном. Нові айкоси виглядають чи то як твори мистецтва, чи як фешн-аксесуари. До базових чорного та білого кольорів додали два нових – золотий та синій. А ще – 576 варіантів кастомізації за рахунок кольорових знімних елементів та аксесуарів.

Техно-фешн: у Києві презентували новий IQOS 3-Фото 2

Сам гаджет став компактнішим і лаконічнішим. З корпусу прибрали всі «зайві» кнопки та датчики. Тепер IQOS управляється однією-єдиною кнопкою, а за необхідності спілкується з користувачем тихою вібрацією. Контури закруглили та згладили. Матеріал, з якого зроблений корпус, теж змінили. Замість софт-тач пластику в ньому тепер чергуються шорсткі та глянсові елементи.

Техно-фешн: у Києві презентували новий IQOS 3-Фото 3

Варто відзначити, що модель IQOS 3 MULTI – нове рішення і з погляду дизайну, і з точки зору функціоналу. Гаджет є єдиним цільним пристроєм. Така конструкція дозволила вбудувати потужнішу батарею, яка дозволяє використовувати кілька стиків підряд без підзарядки. Такого ще не було в жодній моделі IQOS.

Техно-фешн: у Києві презентували новий IQOS 3-Фото 4

Усі новинки вже офіційному сайті iqos.ua.

Техно-фешн: у Києві презентували новий IQOS 3-Фото 5

Фотозвіти з вечірки-презентації нових IQOS 3 та IQOS 3 Multi тут: @iqos.ua