UA
RU

В одеському "Артхаус Клубі" відбудеться допрем'єрний показ фільму "Керол"

Редагувати переклад

За день до офіційної прем'єри в Україні в одеській Hub Вітальня покажуть ретро-мелодраму Тодда Хейнса Керол, головні ролі в якій зіграли Кейт Бланшетт і Руні Мара.

2015_48_film

Картина розповідає про кохання двох жінок, які мешкали в Нью-Йорку 50-х років. Одна з них - Тереза, молоденька продавщиця манхеттенського магазину, інша - Керол, заможна жінка, яка страждає від нестачі любові. Пара стоїть перед вибором: слухати своє серце або дотримуватися загальноприйнятих норм. Адже в 50-і роки одностатеве кохання було схоже на злочин.

КАРОЛ

Стрічка вже взяла «Золоту пальмову гілку» за «найкращу жіночу роль» (Руні Мара), а також двічі номінувала на премію «Оскар» у категоріях «найкраща актриса» та «найкраща актриса другого плану».

До речі, фільм «Керол» знято за мотивами роману Патриції Хайсміт «Ціна солі» (1952), який свого часу став літературною подією. Це не перша екранізація творів Хайсміт: її дебютний роман «Незнайомці в поїзді» був покладений Альфредом Хічкоком в основу однойменного фільму. У кіно була втілена і серія книг про Тома Ріплі: світло побачили стрічки «На яскравому сонці» з Аленом Делоном, та його ремейк «Таланливий містер Ріплі» Ентоні Мінгелли, який отримав 6 номінацій на премію «Золотий глобус».

КОЛИ: 9 березня, 19: 00
ДЕ: вул. Грецька, 1а, Одеса

Статті на тему