UA
RU

В одеському «Артхаус Клубі» відбудуться «Кіноночі великих пристрастей»

Редагувати переклад

Ви ще не ходили на нічні покази в одеську HUB Вітальню? Тоді рекомендуємо: цікаве кіно, затишна обстановка, гарячий чай та кава та повна зала нових друзів.

ма-ма-2

Цієї п'ятниці на нічному кінопоказі в Hub Вітальні – один з найбільш очікуваних фільмів 2015 року – новинка від Хуліо Медема «Ма Ма». Це перший за останні два роки фільм, у якому знялася Пенелопа Крус: після того, як актриса переїхала з Лос-Анджелеса до Мадриду, вона стала значно менше зніматися у кіно. У картині драма іспанка грає жінку на ім'я Магда, яка бореться із серйозною хворобою – раком грудей – і намагається жити далі.

У програму вечора увійшов і фільм-відкриття ОМКФ - "Людський капітал", екранізація в стилі нео-нуар однойменного бестселера американського письменника Стівена Амідона. Дія картини перенесена з Коннектикуту до багатого регіону Бріанця на півночі Італії. У центрі сюжету дві родини — заможні Бернаскі і банкрутства Ровеллі, що перебувають на межі банкрутства, долі яких переплітаються після нещасного випадку.

10465553_602178856563557_865504777_o

На великому екрані Hub Вітальні покажуть і драму «Сумна балада для труби». У своїй картині режисер Алекс де ла Іглесіа звертається до однієї з найтемніших сторінок іспанської історії – періоду, коли до влади прийшов генерал Франко.

05-1verfmlwd

КОЛИ: 22 січня
ДЕ: вул. Грецька, 1а, Одеса

Статті на тему