UA
  RU

  У Мережі з'явився новий трейлер "Французького вісника" з Тімоті Шаламе та Тільдою Суінтон

  Редагувати переклад
  Ще більше подробиць про фільм із приголомшливим зірковим складом у новому трейлері.
  
  У Мережі з'явився новий трейлер “Французького вісника” з Тімоті Шаламе та Тільдою Суінтон-Фото 1

  “Французький вісник. Додаток до газети Ліберті. Канзас івнінг сан» - фільм Весса Андерсона про роботу американської редакції журналу, яка перебуває у вигаданому містечку десь у Франції. За сюжетом, у картині показуються три історії, одна з яких присвячується студентським хвилюванням у 1968 році. 

  Андерсон розповідав, що для написання сценарію “Французького вісника” він надихався редакцією The New Yorker – його улюбленим виданням, яке читав із наймолодших років. Звідти він також взяв прототип головного редактора Гарольда Россе, засновника The New Yorker. До речі, сама редакція “Французького вісника” також вигадана.

  У Мережі з'явився новий трейлер “Французького вісника” з Тімоті Шаламе та Тільдою Суінтон-Фото 2

  З трейлера стає зрозуміло, що фільм не просто чергова відеоробота, а цікава стрічка, в якій переплітаються чорно-білі та кольорові кадри. Також не може не вразити акторський склад: у “Французькому віснику” знялися Тімоті Шаламе, Тільда ​​Суінтон, Едріан Броуді, Леа Сейду, Крістоф Вальц та інші знаменитості.

  Читайте також: Хоакін Фенікс натякнув на можливість сіквела "Джокера" 

  Цікаво, що прем'єра картини відбулася на минулому Канському кінофестивалі, хоча не забрала жодної нагороди. Прем’єра фільму в Україні відбудеться 28 жовтня. Чекаємо з нетерпінням!

  Статті на тему