UA
RU

У Мережі з'явився перший тизер спецвипуску Гаррі Поттера

Редагувати переклад
Новий фільм присвячений 20-м роковинам легендарної поттеріани.
У Мережі з'явився перший тизер спецвипуску Гаррі Поттера-Фото 1

Який же Новий рік без обов'язкової програми перегляду всіх частин “Гаррі Поттера”? Але цього сезону фанатам “хлопчика, якому вдалося вижити”, дуже пощастило, адже кіностудія HBO Max анонсувала вихід нового спецвипуску, підготовленого до ювілею культової франшизи.

У мережі вже з'явився перший тизер, з якого відразу стає зрозумілим, що на великих екранах ми знову побачимо улюблене всіма тріо: Гаррі Поттера, Герміону Грейнджер і Рона Візлі. Крім основних героїв, ми зможемо бачити також Драко Малфоя, Артура Візлі, Невіла Долгопупса та інших. У трейлері всі герої з'являються мельком, але головна ідея залишається ясною - усі отримують листи в конвертах з емблемою та печаткою Гоґвортсу, а потім уже поспішають на поїзд на знамениту платформу 9¾.

Читайте також: Режисери продовження "Сексу у великому місті" розповіли куди поділася Саманта Джонс

В яку пригоду цього разу вирушать шанувальники Гаррі Поттера, поки невідомо, але чекати залишилося зовсім недовго. Спецвипуск вийде вже 1 січня 2022 року, а це означає, що всі різдвяні канікули ми будемо смакувати новою порцією магії та чарівництва.

Нагадаємо, що реюніон поттеріани був зняти до 20-ї річниці з дня виходу першого епізоду "Гаррі Поттер та філософський камінь". Крім сюжетної лінії, режисери також вставлять інтерв'ю з головними героями та дізнаються про враження, особливості роботи та спогади Герміони, Гаррі та Рона.

Також повідомляється, що жінка "Гаррі Поттера", Джоан Роулінг, не брала участі в зйомках спеціального випуску.  

Кінець грудня та початок січня обіцяє нам багато довгоочікуваних серіалів. Так, наприклад, з 9 грудня вийде продовження "Сексу у великому місті", про яке розмовляють уже понад рік. Після фанатів "Емілі в Парижі" чекає другий сезон, який можна буде подивитися з 22 грудня і, звичайно ж, "Гаррі Поттер" як запорука успішного початку року.

Статті на тему