UA
RU

У Мережі з'явився трейлер нового "Бетмена" - з Робертом Паттінсоном та Зої Кравіц 

Редагувати переклад
До старту демонстрації найочікуванішого фільму наступного року залишилося зовсім небагато. 
У Мережі з'явився трейлер нового "Бетмена" - з Робертом Паттінсоном та Зої Кравіц - Фото 1

Бетмен
Courtesy of Warner Bros. Pictures & DC Comics

А поки що ми можемо насолоджуватися короткими миттю з улюбленими акторами, які перетворилися на легендарних героїв з культового коміксу. Творці фільму "Бетмен" презентували новий трейлер, який пропонує найближче знайомство з легендарними персонажами. 

Роберт Паттінсон повністю перетворився на свого іконічного персонажа, як, втім, і його колега зі знімального майданчика Зої Кравіц — нова Жінка-кішка. У неділю ці двоє, як і Колін Фаррелл у ролі Пінгвіна, стали предметом загальної уваги. 

Трейлер починається з того, як поліцейські вриваються в закусочну, де спокійнісінько сидить Загадник — персонаж Пола Дано, готовий обрушити на Готем-Сіті нову хвилю жахів та страхів. 

У Мережі з'явився трейлер нового "Бетмена" - з Робертом Паттінсоном та Зої Кравіц - Фото 2

Бетмен
Courtesy of Warner Bros. Pictures & DC Comics

Читай також: Український бренд Juliya Kros презентував колекцію в рамках Тижня моди у Парижі

"Хто ти насправді?", - Запитує героїня Кравиць свого антагоніста. На що Паттінсон-Бетмен відповідає, що він – відплата. Тільки по цьому діалогу можна передбачити, яке напруження пристрастей очікує глядачів наступного року. 

Під час віртуальної презентації нової історії за мотивами коміксів у 2020 році режисер фільму Метт Рівз пояснив, що сюжет фільму будуватиметься на ранніх днях Бетмена, коли герой Брюса Уейна, а точніше його альтер его, був далеким від переваги.

 

«Те, що цікаво пізнавати, то це те, як навчитися бути Бетменом. Це кримінологічний експеримент. Він намагається з'ясувати, що він може зробити, щоб змінити це місце. Він розуміє, що він не створює того враження, яким хотілося б мати. Саме тоді починаються вбивства і відкривається цілий новий світ корупції. Незважаючи на те, що це не оригінальна історія, вона закінчується там, де починається повноцінний сюжет”, - зазначив Рівз. 

Поки що нам залишається переглядати трейлери "Бетмена", і чекати на офіційний реліз картини на початку 2022 року. 

 
 

Статті на тему