UA
RU

У Мережі з'явився трейлер ремейку культового фільму «Один удома»

Редагувати переклад
Хто ж замінить Маколея Калкіна у різдвяній комедії?
У Мережі з'явився трейлер ремейку культового фільму «Один удома»-Фото 1

Кадр із фільму

Незабаром розпочнеться сезон різдвяних телепередач, а яке Різдво без «Один дома»? Так подумав і режисер Ден Мазер і перевипустив культову картину на сучасний лад.

У Мережі з'явився перший трейлер рімейку легендарної картини, але головного героя Кевіна зіграє 12-річний актор Арчі Йейтс, він відомий своєю грою у дитячому фільмі "Кролик Джоджо" - там він виконав роль бешкетника Макса Мерсера.

У новому різдвяному рімейку сценарій залишився таким самим, як і в 1990 році: велика сім'я вирушає на зимові канікули, а головного героя забувають вдома одного, але він не впадає у відчай і не панікує, а навпаки, влаштовує собі цукеркові вечірки, дивиться заборонені фільми і навіть захищає свій дім від злодіїв, котрі зібралися пограбувати його.

Читайте також: Тімоті Шаламе показав, як виглядає в образі Віллі Вонкі 

Були припущення, що сам Маколей Калкін з'явиться у новій картині, але цього не сталося, судячи з трейлера. Зате один із персонажів сім'ї МакКалістерів все ж таки взяв участь у фільмі. На одному з кадрів з'явився старший брат Кевіна Базз, який став поліцейським та патрулює район на період різдвяних канікул. 

У Мережі з'явився трейлер ремейку культового фільму «Один удома»-Фото 2

Кадр із фільму

Сучасний ремейк "Один дома" можна буде переглянути вже з 12 листопада на стрімінговому майданчику Disney+. 

Статті на тему