UA
RU

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce

Редагувати переклад

21 січня у Києві відбулася закрита вечеря на честь рекордних результатів року з продажу автомобілів легендарного британського бренду Rolls-Royce.

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce-Фото 1

 

Вечеря відбулася у столичному ресторані KAMA з панорамним видом на Поштову площу, що спеціалізується на паназіатській кухні. Гостей — журналістів провідних автомобільних видань України та головних редакторів глянцю — вітали Олександр Тимофєєв, голова наглядової ради АВТ Баварія та генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars Kyiv та Френк Тіманн, керівник відділу корпоративних комунікацій у Східній Європі та Центральній Азії Rolls-Roy .

 

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce-Фото 2

 

Вони поділилися, що у 2019 році по всьому світу було продано 5152 легкових автомобілів Rolls-Royce, а це на чверть більше у порівнянні з 2018 роком. В Україні показники також рекордні — кількість замовлень зросла втричі. А якщо дивитися з погляду ретроспективи, з 2004 року у нашій країні було продано понад 100 автомобілів. У 2019-му нова хвиля інтересу до Rolls-Royce стала можливою завдяки випуску першого в історії позашляховика Cullinan.

 

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce-Фото 3

 

На другому місці за популярністю у поціновувачів – Rolls-Royce Phantom. Примітно, що переважна більшість покупців цих автомобілів вважають за краще так чи інакше їх персоналізувати - для цього існує програма Bespoke.

 

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce-Фото 4

 

Старт ще однієї програми було дано минулого року - вона називається Provenance Pre-Owned. Завдяки їй тепер в Україні можна офіційно придбати Rolls-Royce із пробігом. Як зазначив Френк Тіманн у своїй промові, купуючи ці автомобілі, ви відкриваєте свою нову історію. До речі, про історію цього року британській автомобільній компанії виповниться 114 років. Солідний, мудрий та дуже презентабельний вік!

 

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce-Фото 5

 

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce-Фото 6

 

В Україні суттєво зросли продажі Rolls-Royce-Фото 7

Статті на тему