Edit page title В Україні відбудеться перший міжнародний форум сталості
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про В Україні відбудеться перший міжнародний форум сталості - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

В Україні відбудеться перший міжнародний форум сталості

Редагувати переклад

17-18 червняу Києві пройде перший International Sustainability Forum: міжнародна освітня подія у сфері сталого розвитку, яка допоможе бізнесу стати привабливою для інвесторів, партнерів та споживачів. 16 топ-спікерів з 7 країн світу: ЄБРР, FMO, IFC, UNDP, Global Compact, Ukrainian Corporate Governance Academy, Indiana University, Institute Gender and Economy ділитися знаннями про стале розвиток. 

Протягом 2 днів учасники відвідають 4 руми: Intro, Environmental, Social, Governance. Кожна кімната включає серію міжнародних лекцій та кейс-сесію найкращих локальних сталих практик.

Ви почуєте 17 найкращих кейсів у сфері сталого розвитку від ДТЕК, StarlightMedia, IDS Borjomi Ukraine, ЦУМ, GlobalLogic, Scatec Solar, GoodValley, Укренерго, Softserve, Corteva, Ernst & Young з чіткими результатами та рекомендаціями.

Читай також: Вперше в історії кінофестивалю Молодість відбувся показ fashion-фільмів

Форум дасть відповіді на запитання: чим sustainability відрізняється від благодійності та КСВ? Чому сталість – це не тільки екологія? Як бізнес може впливати на зміну клімату? Чому майбутнє за циркулярною економікою? Як взаємодіяти зі стейкхолдерами? Навіщо інвестори наголошують на ESG та на звітах за стандартом GRI та багато інших корисних знань, які наближають бізнес до сталих рішень.

Наприкінці форуму всі учасники події зможуть пройти тест, перевірити свої знання та отримати сертифікат.

Коли:17-18 червня 

Де:онлайн 

Початок о 10:00.

Квитки за посиланням: http://isforum.org.ua

Сайт події: http://isforum.org.ua

facebook: https://www.facebook.com/events/900366050723592

LinkedIn: https://bit.ly/2Rwq8XU

Статті на тему