UA
RU

В Україні вийшло перше видання про інтер'єри в українських оселях

Редагувати переклад
Книга об'єднала роботи 60 українських дизайнерів.
В Україні вийшло перше видання про інтер'єри в українських оселях-Фото 1

Видавництво CP PUBLISHING, за підтримки глобального виробника сантехнічної продукції та інсталяційних систем TECE Україна, випустило нову книгу  «INTERIOR DESIGN in Ukraine – 2. Інтер'єрні рішення у житлових приміщеннях». Видання висвітлює 60 найяскравіших і найпрофесійніших інтер'єрів, створених українськими дизайнерами та архітекторами протягом останніх п'яти років. 

Це перша повноцінна книга про стиль та дизайн у сучасних українських оселях. У процесі створення видання авторка Люсія Бондар не намагалася продемонструвати особливості зонування та функціональне призначення всіх приміщень. Вона поставила перед собою завдання показати дизайнерську ідею, стиль, настрій приміщення, деталі декору та суміщення кольорів. Готуючи книгу, редакція видавництва була приємно здивована, наскільки стрімко почав формуватися новий стиль помешкань українців за останні роки. На щастя, це дає змогу також працювати та самовиражатися українським талановитим дизайнерам. У багатьох випадках в дизайні домінує стиль сучасного мінімалізму, за допомогою стриманих кольорів – сірого, бежевого, білого та коричневого. 

Акценти в інтер'єрі, переважно, кольорові меблі, оригінальне освітлення, предмети декору. Звичайно, окремий тип нерухомості передбачає і певний дизайн. Так, сучасні апартаменты в багатоповерхових будівлях потребують стриманої стилістики, тоді як приватний будинок з індивідуальною архітектурою дає широкий простір для реалізації фантазії авторів дизайнерських рішень. У багатьох проектах дизайнери переосмислюють старовинну архітектуру українських міст, привносять до неї модернізм, зберігаючи та підкреслюючи автентичні елементи, застосовують міксування різних стилів та декору. Все більше використовуються витвори мистецтва від українських художників і скульпторів як невід'ємні, акцентні, а іноді навіть якірні деталі декорування. Все це можна побачити в нашому виданні,

– поділилася авторка видання Люсія Бондар.

В Україні вийшло перше видання про інтер'єри в українських оселях-Фото 2
В Україні вийшло перше видання про інтер'єри в українських оселях-Фото 3

Це перша повноцінна книга про дизайн інтер'єру в житлових приміщеннях в Україні та третя із унікальної серії. Нагадаємо, що перше видання INTERIOR DESIGN присвячене дизайну у комерційних приміщеннях, а книга PRODUCT DESIGN – предметному дизайну. 

Всі книги наразі доступні на офіційному сайті видавництва.

CP PUBLISHING – провідна медіакомпанія України в галузі архітектури, урбаністики та дизайну. Одним із її напрямів є видання унікальних книжок.

Читайте також: Чим пахне 2021: У продажу з'явилася свічка з ароматом TikTok, #FreeBritney та "Ігри в кальмара"

Люсія Бондар – медіаменеджерка та засновниця видавництва CP PUBLISHING. Протягом останніх 10 років видає журнал Commercial Property та є авторкою серії книжок. Керує проведенням щорічного Architecture & Design Forum.

Статті на тему