UA
RU

Ведучим грандіозного шоу «Співають усі» на каналі «Україна» стане Володимир Остапчук

Редагувати переклад

На телеканалі «Україна» триває активна підготовка до зйомок нового унікального проекту «Співають всі» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Вокальне шоу вразить глядачів своїми масштабами, а його провідним стане популярний шоумен Володимир Остапчук.

Головна особливість нового шоу «Співають всі» – це безпрецедентне кількість музичних експертів, які оцінюватимуть вокальні вміння учасників. Грандіозне журі складатиметься зі ста зірок українського шоу-бізнесу. Вразити таку кількість людей – завдання надскладне. Володимир Остапчук розпочинав свій творчий шлях з роботи диктора, роками ходив кастингами телеведучих, але всюди відчував відмови. Він не дуже знає, як непросто молодому артисту знайти своє місце в шоу-бізнесі, тому в новому проекті буде підтримувати учасників на сцені.

Після успіху гіпершоу «МАСКА» його ведучий Володимир Остапчук зізнається, що вже усміг засумувати за драйвом великої сцени.

Читай також: Альсія Сільверстоун повторила культову сцену з “Безглуздих” 

Ведучим грандіозного шоу «Співають усі» на каналі «Україна» стане Володимир Остапчук-Фото 1

«Грандіозне шоу «МАСКА» стало справжньою сенсацією на українському телебаченні, тож коли глядачі побачили мене в рекламі нового співочого проекту, просто засипали питаннями про нього. Нарешті, я можу розкрити таємницю – так, я стану провідним унікального вокального шоу «Співають всі» на каналі «Україна». Популярний міжнародний формат, аж сто членів журі і всі співають – виявляєте масштаб нашого нового проекту? З нетерпінням чекаю на початок зйомок, щоб знову зустрітися з телеглядачами та подарувати їм неймовірні емоції та океан гумору», – комментує Володимир Остапчук.

Відповідно до правил нового шоу, завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали та підспівували йому. Що гучніше звучить хор сотні, то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу та поборотися за победу.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу.

 

Статті на тему