UA
RU

«Ви клялись точно вижити»: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили надзвичайно чуттєву пісню для захисників

Редагувати переклад
26-го січня 2023 року, популярна рок-група БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ подарував прихильникам новий, щемливий трек під назвою «Повернись живим».
 Водночас з прем’єрою пісні, гурт презентував і кліп на неї. Режисером нової відеороботи став Владислав Разіховський. «Повернись живим» – його 7-ий кліп для гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.
 

«Ви клялися точно вижити»: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили надзвичайно чуттєву пісню для захисників-Фото 1
 

Пісня «Повернись живим» написана з емоцією віри в те, що Україна обов’язково Переможе у війні, а українські військові повернуться додому живими і здоровими. Трек показує, що абсолютно усі українці чекають своїх Героїв вдома з Перемогою.  

«Знімаючи кліп на цю пісню, на екрані ми транслювали відео зі, здебільшого, позитивними емоціями військових людей. Нам дуже хотілось показати не тільки війну, яку ми з вами і так бачимо щоденно: довкола себе або з новин. Хотілось бачити військових із простими, щирими емоціями: радість від зустрічі з близькими людьми чи обійми з побратимами. Ми показали світлі емоції – власне, ті емоції, за які Україна і веде свою визвольну боротьбу.», – ділиться Сергій Танчинець.

«Ви клялися точно вижити»: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили надзвичайно чуттєву пісню для захисників-Фото 2

Наживо прем’єра треку відбудеться майже у кожному місті України, так як прямо зараз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ активно концертують і дають десятки благодійних концертів щомісяця. За виручені кошти музиканти купують автомобілі та дрони для ЗСУ.  

Фото надані прес-службою

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СЕРГІЙ ТАНЧИНЕЦЬ, ФРОНТМЕН «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

Статті на тему