Edit page title ВІДЕО: Місяць випустив кліп на нову пісню «Сумний денс»
Edit meta description Співачка презентувала новий міні-альбом та кліп. Українська співачка Місяць випустив новий міні-альбом під назвою «Сумний денс». Платівка, з

Close edit interface
UA
RU

ВІДЕО: Місяць випустив кліп на нову пісню «Сумний денс»

Редагувати переклад

Співачка презентувала новий міні-альбом та кліп.

Кадр із кліпу Місяця «Сумний денс» українська співачка Місяць

Українська співачка Місяць випустив новий міні-альбом під назвою «Сумний денс». Платівка, яка стала другим сольним альбомом після дебютного «Маг-ні-ти», складається з 5 треків, записаних у фірмовому стилі Місяця, який вона сама визначає як «душевний піп».

Крім того, співачка представила кліп на заголовну композицію альбому, яка називається так само – «Сумний денс». За словами Місяця, на написання пісні її надихнули слова Івана Дорна про те, що він відчуває у ній чесність та життєвість. Відео, яке було знято у бібліотеці імені В. І. Вернадського та Центрі візуальної культури, повністю відповідає стилістиці Місяця: нечітке зображення та почуття, що знімали для домашнього архіву.

Нехай з кожним із вас станеться такий Сумний Денс,

− побажав Місяць.

Христину Бардаш, яка виступає під псевдонімом Місяць, називають обличчям української музичної революції та представницею нової епохи. Співачка здобула велику популярність завдяки нехитрим DIY-кліпам, знятим «на коліні» за допомогою невеликої команди друзів, і простим пісням про кохання, які здаються незрозуміло знайомими тим, хто виріс на музиці дев'яностих та нульових.

Статті по темі:

Нове ім'я в музиці: Місяць
Прем'єра дня: кліп на пісню Місяця – «Пляшечка»
Пісня української співачки стала саундтреком до нового ролика Victoria's Secret

Фото: facebook.com@lunavokne

Статті на тему