Edit page title Вийшов офіційний трейлер драмі "Атлантида" Валентина Васяновича 
Edit meta description Якою буде "Атлантида" Валентина Васяновича? Світова прем'єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі біля секції «Горизонти», де він тут

Close edit interface
UA
RU

Вийшов офіційний трейлер драмі "Атлантида" Валентина Васяновича 

Якою буде "Атлантида" Валентина Васяновича?

Світова прем'єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі біля секції «Горизонти», де він здобув історичну для України победу. Стрічка вийде до українського прокату 5 листопада. 

Вийшов офіційний трейлер драмі "Атлантида" Валентина Васяновича -Фото 1

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої победи України у війні з Росією. Окупування Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нова кохання. 

Усі ролі у фільмі зіграли непрофесійні актори. Виконавці - колишній розвідник, волонтер благодійного фонду "Повернись живим" Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека та доброволець Василь Антоняк. Зйомки фільму проходило у Маріуполі та Києві.

Читайте також: ІРМА ВІТОВСЬКА: «ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ПІСЛЯ ФІЛЬМУ “ДУМКИ МОЇ ТИХІ” КОЖНА МОЛОДА ЧОЛОВІКА ПОДЗВОНИТИ МАМІ»

Вийшов офіційний трейлер драмі "Атлантида" Валентина Васяновича -Фото 2

«Атлантида» здобула широкий міжнародний успіх — фільм показали на понад 50 фестивалях, де крім Венеційської победи, він отримав ще чотири Гран-прі,картину придбав HBO Eastern Europe та дистриб'ютори трьох європейських країн. Крім того, стрічка увійшла у лонг-ліст премії Європейської кіноакадемії та змагається за право представляти Україну на Оскарі. 

Продюсерами фільму виступають Валентин Васянович, Ія Мислицька (Плем'я, Присмерк) та Володимир Яценко (Додому, Дике поле). Міжнародною промоцією займається бельгійська компанія Best Friend Forever. Виробництво фільму здійснила "Студія Гармата фільм". Кінопроект став одним із переможців Дев'ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку. Прокатник стрічки - кінокомпанія Arthouse Traffic. 

Українська прем'єра "Атлантиді" відбудеться 26 вересня у рамках міжнародної конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю. Широкий український прокат має стрічку 5 листопада. 

Статті на тему