UA
RU

Вийшов трейлер фільму «Годзілла та Конг: Нова імперія»

Редагувати переклад

Компанія Warner Bros. Pictures показала трейлер фільму «Годзілла та Конг: Нова імперія». Стрічка вийде на екрани у квітні 2024 року. 

"Годзілла та Конг: Нова імперія" трейлер

Кінокомпанія Warner Bros. Pictures показала трейлер фільму «Годзілла та Конг: Нова імперія». Це — сиквел стрічки 2021 року «Годзілла проти Конга». Зйомки другої частини розпочалися влітку 2022 року. Подробиці сюжету трималися в таємниці. Було відомо лише те, що режисером знову стане Адам Вінгард. А головні ролі виконають Ребека Голл, Браян Тайрі Генрі, Ден Стівенс, Кайлі Хоттл, Алкс Фернс і Фала Чень. 

"Годзілла та Конг: Нова імперія" трейлер

«Епічна битва триває! Кінематографічний Монстерверс від Legendary Pictures розказує про події після вибухового протистояння у стрічці «Годзілла проти Конґа». Цього разу нова небачена сила протистоїть могутньому Конгу та безстрашному Годзіллі. І загрожує їхньому існуванню та існуванню світу. «Годзілла та Конг: Нова імперія» заглибиться в історію походження цих титанів, таємниці Острова Черепа. А також міфічну битву, яка допомогла створити цих неймовірних істот. І повʼязала їх навіки з людством», — розповідають автори нової стрічки. 

Фільм «Годзілла та Конг: Нова імперія» має вийти у міжнародний прокат 10 квітня 2024 року. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Warner Bros. Pictures Україна, Godzilla x Kong Movie

Читайте також: DISNEY І PIXAR ПОКАЗАЛИ ТРЕЙЛЕР МУЛЬТФІЛЬМУ «ДУМКАМИ НАВИВОРІТ 2»

Статті на тему