UA
RU

Віола Девіс розповіла про те, чого очікує від зображення на екрані "богині" Мішель Обами 

Редагувати переклад
Іноді люди не відповідають тим уявленням про них, які є у вас в голові. Але коли це відбувається, стає страшно”. 

Віола Девіс розповіла про те, чого очікує від зображення на екрані "богині" Мішель Обами - Фото 1

Віола Девіс відчувають неймовірне кохання по відношенню до Мішель Обами. 

З'явившись віртуально у п'ятницю на шоу Джіммі Фелона, 55-річна зірка серіалу "Як уникнути покарання за вбивство" розповіла про те, що вона спілкувалася з 57-річною Обамою, яку гратиме у серіалі "Перша леді". 

На питання ведучого, чи Віола в будь-якій комунікації з Мішель, Девіс виразно відповіла, що вони розмовляли кілька годин поспіль. 

«І це страшно, бо іноді люди не дотягують до того п'єдесталу, на який ти їх поставив у своїй голові. Але коли це відбувається, то стає трохи моторошно”, — зізналася багаторазова номінантка на премію “Оскар”. 

46-річний Фелон погодився із твердженнями Девіс, підтвердивши, що Мішель справді неймовірно крута і приголомшлива.  

Нагадуємо, що майбутній серіал із робочою назвою “Перша леді” розповість історії дружин президентів США, які найбільше вплинули на розвиток американського суспільства. Це буде історія про трьох найсильніших, харизматичних, складних та динамічних перших леді. Перший сезон зосередиться навколо зображення Елеонор Рузвельт, Бетті Форд та Мішель Обами. 

Читай також: HEROISM: В Україні з'являтимуться bespoke костюми для жінок

Віола Девіс розповіла про те, чого очікує від зображення на екрані "богині" Мішель Обами - Фото 2

«Протягом усієї нашої історії подружжя президентів мало значний вплив не тільки на керівників країни, а й на саму державу», — заявила в попередній заяві Джана Виноград, президент індустрії розваг Showtime. «Шоу ідеально вписується в рубрику драми та політику Showtime, показуючи, наскільки особисті стосунки впливають як у внутрішні, і на глобальні події».  

«Віола Девіс зіграє Мішель Обаму — це мрія, що здійснилася, і нам дуже пощастило, що її видатний талант допоміг запустити цей серіал», — додала Виноград. 

Раніше цього місяця, під час розмови з Entertainment Tonight, пані Обама відреагувала на новину про те, що Девіс гратиме її у «Першій леді», і поділилася, що дуже рада тому, що саме ця зірка зіграє її героїню. 

“Я відчуваю, що цього не варто. Я хотіла б бути найкращою версією того персонажа, якого зіграє Віола, але все одно це неймовірно хвилююче. Все, що робить Віола, вона робить із пристрастю та енергією, і я знаю, що вона зробить не менше для цієї ролі”. 

Розмовляючи з Фелоном, Девіс продовжувала говорити про свою майбутню роль і про те, наскільки вона буде монументальною. 

Жартома, Фелон запитав Девіс, чи вона «продовжуватиме відчувати себе» ролями. На що зірка фільмуМа Рейні: Мати блюзу” відповіла, що поки що не знає, але, ймовірно, це було тимчасове Помутніння розуму. 

«Я втратила свою розсудливість на п'ять хвилин і прийняла рішення, від якого вже не можу відступити. Бо Мішель – богиня. Усі знають її, все відчуваю, що маємо захищати її. 

Але Девіс зазначила, що вона намагатиметься піднести героїню Мішель якнайкраще. 

“Я просто спробую зробити все, що від мене залежить - це найважливіше. Саме так я сказала дочки. Сказала їй, що її мати планує зробити краще, на що здатна”. 

 

Статті на тему