UA
RU

Відкрилася виставка робіт студентів та викладачів Академії Бойчука «Незламність традицій»

У Національному музеї декоративного мистецтва України відкрилася виставка робіт студентів та викладачів Академії Бойчука «Незламність традицій». 

Виставка Академії Бойчука "Незламність традицій"

У Національному музеї декоративного мистецтва України відкрився проєкт «Незламність традицій». Це виставка робіт студентів та викладачів Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. 

Виставка Академії Бойчука "Незламність традицій"

На виставці представлені понад 200 творів художньої кераміки, дерева і металу. Їх створювали майже 100 авторів. Вони працювали в різних техніках і стилях. Глядачі побачать студентські курсові та дипломні роботи за останні 25 років. 

Виставка Академії Бойчука "Незламність традицій"

Окрім студентських робіт на виставці є й твори викладачів Академії. А саме, Михайла Головка, Оксани Грудзинської, Людмили Свиди, Миколи Лампеки, Наталії Черніченко-Лампеки, Петра Печорного, Миколи Білика, Назара Білика, Івана Пузенка, Леоніда Нагірняка, Тетяни Музиченко, Івана Гупіка, Іллі Поп’юка, Андрія Кулигіна, Марії Зенькової (Кольцової), Володимира Хижинського.

Виставка Академії Бойчука "Незламність традицій"

Нагадаємо, що в березні внаслідок падіння уламків російської ракети будівля Академії Бойчука зазнала руйнувань. Постраждала центральна частина корпусу. Вщент були зруйновані спортивна зала, конгрес-хол та виставковий центр. З 8 квітня Академія відновила навчальний процес у змішаному форматі. 

Автор: Яна Панюшкіна 

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики України

Читайте також: У КИЄВІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА «АЛЛА ГОРСЬКА. БОРИВІТЕР»

Статті на тему