Edit page title У Музеї гончарства відкрилася виставка унікальної кераміки
Edit meta description У Національному музеї гончарства відкрилася виставка "Шедеври художньої кераміки у колекції Національного музею гончарства".

Close edit interface
UA
RU

У Музеї гончарства відкрилася виставка унікальної кераміки

У Національному музеї гончарства відкрилася виставка «Шедеври художньої кераміки в колекції Національного музею гончарства». 

У Музеї гончарства відкрилася виставка унікальної кераміки-Фото 1

У Національному музеї-заповіднику українського гончарства відкрилася виставка унікальної кераміки. «Шедеври художньої кераміки в колекції Національного музею гончарства» — це масштабний виставковий проєкт. Тут представлені художні експонати з України та інших держав світу. Проєкт демонструє тенденції розвитку сучасної художньої керамікиза останні 15 років.  

У Музеї гончарства відкрилася виставка унікальної кераміки-Фото 2

«Понад 250 вражаючих творів сучасної художньої кераміки. Провідні мистецькі тенденції в проєкції останніх 15 років. Відомі й нові імена талановитих керамістів з України. А також Бразилії, Домініканської Республіки, Єгипту, Китаю, Латвії, Польщі, США, Туреччини, Хорватії, Японії. Безліч відтінків емоцій від споглядання і внутрішніх рефлексій», — анонсують проєкт організатори. 

У Музеї гончарства відкрилася виставка унікальної кераміки-Фото 3

Експозиція складається з понад 250 експонатів. Це роботи видатних керамістів, переможців національних та міжнародних конкурсів кераміки. А також твори молодих талановитих і перспективних митців. Свої роботи представили митці з Вінниччини, Донеччини, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківщини, Київщини, Львівщини, Одещини, Полтавщини, Харківщини, Черкащини, АР Крим. Також відвідувачі побачать твори іноземних художників-керамістів. Зокрема, тут представлена кераміка з Бразилії, Домініканської Республіки, Єгипту, Китаю, Латвії, Польщі, США, Туреччини, Хорватії, Японії. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики

Читайте також: ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА «КИЇВ ВНОЧІ», ЯКА ДЕМОНСТРУЄ КРАСУ НІЧНОГО МІСТА

Статті на тему