UA
RU

В Італії відкрилася виставка українського художника Олександра Животкова

Сьогодні в Італії відкрилася виставка українського художника Олександра Животкова «Священні скрижалі України. Олександр Животков».

В Італії відкрилася виставка українського художника Олександра Животкова-Фото 1

7 березня в Італії відкрилася виставка «Священні скрижалі України. Олександр Животков». Виставка проходить у галереї Galleria Civica Cavour у місті Падуя. На ній представлені понад 30 творів українського художника Олександра Животкова. Це скульптурні рельєфи та контррельєфи з картону, каменю та дерева. Більшість робіт митець створив після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Багато творів присвячено конкретним датам та місцям, які назавжди залишаться відкритими ранами в серцях українців, — Бучі, Маріуполю, Ірпіню, Херсону, Вінниці.

В Італії відкрилася виставка українського художника Олександра Животкова-Фото 2

«Війна занурила українське суспільство у біль, відчай і горе. Досліджуючи ці емоційні стани, Животков відтворює їх у скульптурних рельєфах та контррельєфах з картону, каменю та дерева. У своїй творчості він зосередився на трагізмі буття та на етичних ідеалах людства», — розповідають організатори. 

За допомогою виставки мерія міста Падуя підтримала українців.

«Цією виставкою ми хочемо висловити співпереживання нашої мерії і нашого міста українському народові з надією, що завдяки культурі можуть бути створені умови для повернення миру та відновлення поваги до міжнародного права», — заявив асесор з питань культури Андреа Колазіо. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Galleria Civica Cavour, Stedley Art Foundation

Читайте також: В КИЄВІ ПРОЙДЕ ВИСТАВКА “ЧОРНА ЗЕМЛЯ” ВІКТОРА СИДОРЕНКА

Статті на тему