UA
  RU

  Вивчити англійську швидко: ресурси, які надали можливість вивчати мови безкоштовно

  Редагувати переклад

  Спойлер: у деяких доступна безоплатно навіть преміум-підписка.


  Якщо ви виїхали за кордон і необхідно спілкуватися з місцевими, якщо у вас з'явився вільний час і вам, нарешті, взялись за вивчення. Яка б причина не була – англійська стала доступнішою.

  Вивчити англійську швидко: ресурси, які дали можливість вивчати мови безкоштовно-Фото 1


  Відтепер не вийде сказати, що у вас не було часу чи можливостей вивчити англійську мову. Більшість топових сервісів та онлайн-платформ надали можливість українцям вивчати міжнародну мову, не випускаючи з рук гаджет. Раніше, такі застосування як Duolingo або Busuu безкоштовно пропонували лише промо-версію, зараз же з'явилася можливість опанувати англійську, при чому, без обмеження в рівні чи складності. Нижче ви зможете знайти детальну інформацію про кожну програму та способи, як отримати безкоштовний доступ.

  Busuu – дає можливість 90 днів вивчати англійську мову у преміум підписці. Вам будуть доступні всі рівні на можливості.

  краплі – цілий рік ви зможете опановувати англійську мову так само з преміум-підпискою. Просто необхідно вказати українську мову як рідну.


  LingQ – надавши доступ до преміум-пакету, в якому можливе вивчення не лише англійської, а й інших 24 мов. Для отримання безкоштовного доступу необхідно звернутися до служби підтримки сервісу.

  Прелюдія відтепер не знімають комісію за користування застосуванням з українських користувачів. Тим більше, що вони започаткували програму підтримки мешканців України до вивчення іноземних мов.

  Duolingo – надавши можливість користуватися застосуванням абсолютно безкоштовно. Упевнені, що у вас колись була налаштована ця програма, тому її відновити і продовжити своє навчання.  Читайте також: Безкоштовні курси, які допоможуть опанувати нові навички

  Додаток Ling – ще один приклад, який надав безкоштовний доступ українцям до своїх курсів.


  UTalk – запропонував українським користувачам безоплатно опановувати мовні курси на своїй платформі.

  Щомісяця – надала доступ українцям до уроків англійської. Особливо вони підходять тим, хто переїхав за кордон у європейські міста.

  Фото:unsplash.com


  Статті на тему