UA
RU

Вивчити англійську швидко: ресурси, які надали можливість вивчати мову безкоштовно

Редагувати переклад

Спойлер: у деяких доступна безоплатно навіть преміум-підписка.

Якщо ви виїхали за кордон і необхідно спілкуватися з місцевими, якщо у вас з'явився вільний час і вам, нарешті, взялись за вивчення. Яка б причина не була – англійська стала доступнішою.

Вивчити англійську швидко: ресурси, які дали можливість вивчати мови безкоштовно-Фото 1

Відтепер не вийде сказати, що у вас не було часу чи можливостей вивчити англійську мову. Більшість топових сервісів та онлайн-платформ надали можливість українцям вивчати міжнародну мову, не випускаючи з рук гаджет. Раніше, такі застосування як Duolingo або Busuu безкоштовно пропонували лише промо-версію, зараз же з'явилася можливість опанувати англійську, при чому, без обмеження в рівні чи складності. Нижче ви зможете знайти детальну інформацію про кожну програму та способи, як отримати безкоштовний доступ.

Busuu – дає можливість 90 днів вивчати англійську мову у преміум підписці. Вам будуть доступні всі рівні на можливості.

краплі – цілий рік ви зможете опановувати англійську мову так само з преміум-підпискою. Просто необхідно вказати українську мову як рідну.

LingQ – надавши доступ до преміум-пакету, в якому можливе вивчення не лише англійської, а й інших 24 мов. Для отримання безкоштовного доступу необхідно звернутися до служби підтримки сервісу.

Прелюдія відтепер не знімають комісію за користування застосуванням з українських користувачів. Тим більше, що вони започаткували програму підтримки мешканців України до вивчення іноземних мов.

Duolingo – надавши можливість користуватися застосуванням абсолютно безкоштовно. Упевнені, що у вас колись була налаштована ця програма, тому її відновити і продовжити своє навчання.

Читайте також: Безкоштовні курси, які допоможуть опанувати нові навички

Додаток Ling – ще один приклад, який надав безкоштовний доступ українцям до своїх курсів.

UTalk – запропонував українським користувачам безоплатно опановувати мовні курси на своїй платформі.

Щомісяця – надала доступ українцям до уроків англійської. Особливо вони підходять тим, хто переїхав за кордон у європейські міста.

Фото:unsplash.com

Статті на тему