Edit page title Увімкніть затишно: добірка різдвяних аудіокниг
Edit meta description Увімкніть затишно: добірка різдвяних аудіокниг - Marie Claire Україна

Close edit interface

Вмикайте затишне: добірка різдвяних аудіокниг

Редагувати переклад
Казкова та по-справжньому прекрасна пора зимових свят невпинно наближається. Тому зібрали для вас добірку різдвяних аудіокниг, що зігріють холодними вечорами та створять неповторну атмосферу зимового дива. Відкривайте розділ «Аудіо» в мобільному застосунку MEGOGO та слухайте твори, що здатні розтопити серце.

Вмикайте затишне: добірка різдвяних аудіокниг-Фото 1

Різдвозавр

Автор: Том Флетчер

Хлопчик на ім’я Вільям просить у Санти незвичний різдвяний подарунок — динозавра. Але він навіть не підозрює, що замість іграшки отримає справжнього друга, з яким йому доведеться пережити купу цікавих та різноманітних пригод.

Твір є унікальним не тільки через наповнення, а ще й через долю її автора. Том Флетчер, будучи музикантом, вирішив спробувати себе в новому амплуа, що вийшло у нього напрочуд вдало. А за озвучку тут відповідає культовий актор театру та кіно — Євген Малуха.

Вмикайте затишне: добірка різдвяних аудіокниг-Фото 2

Різдвяне бажання

Автор: Кортні Коул

Кортні Коул, що отримала славу як авторка бестселерів, порадувала читачів чарівною новинкою. «Різдвяне бажання» — це історія про щасливе подружжя, що стало жертвою сімейної рутини та персональних бажань кожного. Але напередодні Різдва їм трапляється чудова можливість змінити життя та переосмислити власні цінності.

Книга пронизана фірмовим гумором авторки та не позбавлена дрібки святкової магії. Книжку озвучила Діана Ґлостер.

Вмикайте затишне: добірка різдвяних аудіокниг-Фото 3

Хто творить Різдво

Автори: Володимир Аренєв, Галина Вдовиченко, Саша Кочубей, Наталія Пашинська та інші

14 історій у вигляді оповідань розкажуть про людей, що кожного року створюють ту саму святкову атмосферу напередодні Різдва та Нового року. Інакше кажучи — це книга про справжніх чарівників, які дійсно існують і несуть на собі непросту ношу.

Не дивлячись на статус «дитячої», аудіокнига припаде до смаку багатьом і може стати справжньою святковою класикою в категорії літератури.

Вмикайте затишне: добірка різдвяних аудіокниг-Фото 4

Казки під ялинку

Автор: Галина Малик, Іван Андрусяк, Юлія Смаль та інші

Назва цієї книги повністю відображає її прекрасне наповнення. 17 українських письменників та письменниць стали співавторами теплої різдвяної історії, яка складається із 16 окремих казок. Читачі зіштовхнуться з дивовижними подіями та героями, серед яких: Святий Миколай, домовики, чарівні феї та багато інших.

Аудіокнига була озвучена 16-ма співробітниками компанії «Укртелеком» та є безкоштовною для прослуховування у мобільному застосунку MEGOGO та на гарячій лінії «Укртелекому» за номером:  0800506024.

Вмикайте затишне: добірка різдвяних аудіокниг-Фото 5

Хто зробить сніг

Автори: Тарас Прохасько, Марʼяна Прохасько

У книзі розповідається про дружню родину кротів та їхніх діток — тринадцять маленьких кротенят. Вся історія пронизана теплом, турботою, взаємодопомогою та домашнім затишком. Також у ній ви знайдете відповідь на важливе питання — хто насправді робить сніг?

Це спільна робота подружжя Прохаськів: перша дитяча книга Тараса Прохаська та перший досвід Мар’яни Прохасько в ролі ілюстратора. Пара створила по-справжньому теплу та світлу казку.

Вмикайте затишне: добірка різдвяних аудіокниг-Фото 6

Читайте також: НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ В СТИЛІ ХЮҐЕ: 5 ПОРАД ДЛЯ ДЕКОРУ 

Статті на тему