UA
RU

VOPLI VIDOPLYASOVA - «НОВИЙ РІК НА КІПРІ»!

Редагувати переклад

Легендарний гурт «Воплі Відоплясова» вперше актуалізують свято, яке близьке кожному землянину, одноіменною піснею «Новий Рік».

VOPLI VIDOPLYASOVA - «НОВИЙ РІК НА КІПРІ»!-Фото 1

Музика гурту та їх кліпі передають атмосферу цілих поколінь та закарбовуються біля пам'яті, а тепер вони готові яскраво продемонструвати атмосферу драйву, новорічного та рокерського запалу, святкового настрою та нестримного веселощів під час святкування Нового Року.

Це один із найстильніших кліпів гурту, який був знятий на екзотичному та романтичному острові Кіпр. Цей острів вибрали не випадково. Незабутні враження викликають солоні озера Ларнакі, усіяні тисячами розових фламінго та підводний музей MUSAN. Для мандрівників, які приїжджають за духовним збагаченням, Кіпр буде справжнім духовним місцем із 10 церквами, занесеними до світового нащадка ЮНЕСКО та безліччю храмів.

Неймовірне подив викликає кількість місць із дивовижними світанками та заходами сонця. В зимовий час найкраща пора щоб поїхати на довгий вікенд на насолодитися гастрономією та унікальними винами.

VOPLI VIDOPLYASOVA - «НОВИЙ РІК НА КІПРІ»!-Фото 2

Читай також: Меган Фокс заручена - перший погляд на незвичайне кільце (або навіть дві) нареченої 

Основною локацією для зйомок кліпу на Кіпрі стали готелі з унікальним дизайном Constantinou Bros Pioneer та Asimina Suites. Офіційний авіапартнер: Міжнародні авіації України.

Читай також: Мікротренди зими, які можна ще встигнути ганьбити.

VOPLI VIDOPLYASOVA - «НОВИЙ РІК НА КІПРІ»!-Фото 3

Кліп був знятий за участю відомої української актриси — Дарії Трегубової. Режисером кліпу виступила — Аліна Діанова, відома своїми багатьма музичними роботами, яка повернулася з довгої робочої практики у Лос Анжелесі.

VOPLI VIDOPLYASOVA - «НОВИЙ РІК НА КІПРІ»!-Фото 4

Ідейним натхненником, автором музыки та тексту, виступивши лідер гурту Олег Скрипка. Пісня ще була написана минулого року за проханням і у співпраці з Іваном Дорном для проекту Річний Рік. Де і була опрілюднена у брейк — біт версії. Тепер вона повстала у класичному рокешному вешньому стилі. І займе гідне місце у майбутньому альбомі «ВВ». Сам кліп надихає, настрій підіймає та допомагає дивитися з оптимізмом у майбутнє, та вже отримав попередньо схвальні відгуки від експертів муз — індустрії.

Статті на тему