Edit page title Вперше в історії на обкладинці Playboy з'явився чоловік-гей 
Edit meta description Вперше в історії на обкладинці Playboy з'явився чоловік-гей - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Вперше в історії на обкладинці Playboy з'явився чоловік-гей 

Редагувати переклад
Телезірка та інфлюенсер Бретман Рок вписав своє ім'я до анналів індустрії моди та розваг. 
Вперше в історії на обкладинці Playboy з'явився чоловік-гей.

Людині, яка сяє в соцмережах, простому хлопцю, хоча в цьому питанні суперечок точно не уникнути, Бретману Рок не вперше руйнуватиме бар'єри або ламати стереотипи. Але тепер 23-річний інфлюєнсер може похвалитися історичною подією, до якої він був не просто причетний, а головною особою, якої він став. 

Бретман Рок - перший відкритий чоловік-гей, що з'явився на діджитал-обкладинці журналу Playboy, а також новий зайчик однойменного бренду. 

Модель із обкладинки у фотосесії для видання позував у легендарному, хоч і трохи модернізованому костюмі — з краваткою-метеликом, вушками кролика та чорному боді з панчохами. 

Незважаючи на те, що Рок — не єдиний чоловік, який з'явився на обкладинці видання зі світовим ім'ям, він безумовно став першим представником ЛГБТК-спільноти, і першим хлопцем, який одягнув знаковий образ. Репер Бед Банні раніше з'являвся на обкладинці журналу, а Езра Мілер знімався в цибулі з вушками кролика. 

Вперше в історії на обкладинці Playboy з'явився чоловік-гей.

«Те, що Playboy розмістив на обкладинку чоловіка, дуже важливо для ЛГБТ-спільноти, а також для темношкірих людей. Це просто неможливо. Як це взагалі могло статися? І я виглядаю так симпатично. Так що так, все відбувається не просто так, і це доводить, що я багато на що здатний”, — написав в інстаграмі щасливий Бретман Рок. 

В інтерв'ю для цього ж номера хлопець розповів, що бути на обкладинці Playboy завжди було метою для нього, але тієї, яку він навіть не сподівався будь-коли досягти. 

Читай також:Тайра Бенкс повторила два культові образи Брітні Спірс  

“Я згадую, як ми розмовляли з моїм менеджером, і він запитав, чим я хотів би зайнятися. Я жартома сказав, що хочу потрапити в Playboy, тому що я не думав, що це можливо. Тим самим я довів сама собі, що можу зробити все, що захочу. Неймовірно те, що Playboy теж вірить у це, і вірить у мене. Це багато для мене означає”.

Вперше в історії на обкладинці Playboy з'явився чоловік-гей.

То хто ж такий Бретман Рок? Судячи з соціальних мереж, то він має 9 мільйонів передплатників на YouTube, 13 мільйонів у TikTok, але незважаючи на це хлопець вважає за краще тримати своє особисте життя в таємниці. 

«Мені здається, що навколо мене дуже мало заземлених людей, які знають, як треба поводитися, щоб здаватися нормальними. Часто, коли я в Лос-Анджелесі, то почуваюся так, ніби я тусуюся з роботами. Вони просто сидять і говорять про інших людей. Я теж можу висловити свою думку, але якщо це все, чим вони займаються, то це зовсім не круто”.

Вперше в історії на обкладинці Playboy з'явився чоловік-гей.

Так Року і не потрібна велика кількість друзів, адже у нього багато кузин і сестер, а також мама, і вони часто беруть участь у створенні контенту для його розважальних акаунтів. 

Статті на тему