UA
RU

Устигнуть все за 10:XNUMX: Секрет успішного дня сучасної жінки

Редагувати переклад
Ми вирішили пофантазувати, яким може бути ідеальний день сучасної жінки, що поєднує стосунки, виховання дітей та роботу. Як вона все встигає, не забуваючи про власні буденні потреби: спорт, шопінг, догляд за собою та розваги?

Устигнуть все за 10:1: Секрет успішного дня сучасної жінки-Фото XNUMX

 

Який він, оптимальний простір для життя, де не витрачається лишня година на трафік та черги, а шкірна хвилина проходить із користю та задоволенням? Ми поставили за мету знайти таке місце і зробили це! Пропонуємо вам поринути разом із нами в один день із життя в БФК INTERGAL CITY – місті майбутнього серед історичного центру Києва. 

Тільки уявіть собі день, який починається із неймовірного краєвиду сонної та неквапливої ​​столиці. Ви заварюєте першу філіжанку ранкової кави та насолоджуєтеся зеленими холмами Дніпра, Золотоверхою Лаврою та архітектурою київських будівель через панорамні вікна. Декілька хвилин у спокій та релаксі дадуть потужний заряд на подальший, наповнений подіями, день. А простора тераса квартири стане місцем сили та натхнення.

Устигнуть все за 10:2: Секрет успішного дня сучасної жінки-Фото XNUMX

 

Після такого ритуалу можна розпочинати свої буденні справи: перевіряти пошту, графік зустрічей та плани на день, приготувати легкий завтрак для всієї батьківщини та послухати лекцію про архітектуру майбутнього.

Добре, що не потрібно витрачати багато дорогоцінної години на поїздку до дитячого садочка та школи — тут все знаходиться зовсім поруч. Замість заторів, можна прогулятися з дітьми по озелененій території житлового комплексу та дізнатися про їхні плани на день, адже батьки, перш за все — це друзі для власних дітей.

Устигнуть все за 10:3: Секрет успішного дня сучасної жінки-Фото XNUMX

Повертаючись додому, треба зайти до супермаркету. До нього лише кілька кроків, навіть не потрібно покидати територію комплексу. Делікатеси до приходу неочікуваних гостей, свіже молоко чи просто тістечко для настрою – все швидко можна купити чи замовити. У супермаркеті класу люкс є те, що може знадобитися для будь-якої події. Привітні продавці вже давно вивчили уподобання та звички резидентів комплексу, тому свіжу випічку ви отримує з улюбленим джемом, що завезли, як то кажуть, спеціально для вас. Ідеально!

Далі у сучасної жінки за розкладом спорт та догляд за собою. І якщо раніше було важко знайти годину на фітнес: півгодини на дорогу до залу та назад, лишню годину, яку постійно бракує, то відтепер преміальний фітнес-центр з басейном та SPA-зоною – частина інфраструктури комплексу INTERGAL CITY. Жодних відмов чи компромісів. Спорту бути! Тренування, а потім басейн та релаксуючий масаж – і ви готові підкорювати світ.

Устигнуть все за 10:4: Секрет успішного дня сучасної жінки-Фото XNUMX

Після такого заряду енергії можна сміливо розпочинати свій робочий день, а той факт, що бізнес-центр, в якому ви працюєте, знаходиться в одній із веж INTERGAL CITY, надихає на нові звершення. Обговорення, презентації, zoom-конференції.

Кінець робочого дня важливо закінчувати правильно, тому брендовий showroom, де ви придивилися оливковий тренч, саме те ідеальне місце. До речі, він теж знаходиться на території житлового комплексу і дорогою додому можна зробити собі та своєму коханому чоловікові невелику приємність у бутиковій галереї.

Устигнуть все за 10:5: Секрет успішного дня сучасної жінки-Фото XNUMX

Вже час забирати дітей зі школи та дитячого садочка і прогулятися на свіжому повітрі. Зелені тераси та повітряні мости комплексу – ідеальне місце для прогулянок та спілкування. Тут можна відчуватися в безпеці, адже територія комплексу під надійним захистом охорони та відеоспостереженням з функцією Face ID. Всі ці інновації свідчать, що девелопер Інтергал-Буд підбав про кожен аспект вашої життя.

Чому б не скористатися нагодою та не відвідати салон краси, де висококваліфіковані майстри вивчили уподобання своїх клієнтів і готові втілити найвибагливіші з них.

Устигнуть все за 10:6: Секрет успішного дня сучасної жінки-Фото XNUMX

Ми вважаємо, що закінчення такого насиченого дня має бути максимально приємним та смачним, тому ужин у трирівненовому ресторані на території INTERGAL CITY — те, що потрібно. Тут часто проводять урочисті заходи та світські вечірки, а кухня тішить своїм гастрономічним різноманіттям. А чого тільки варта панорамна тераса на Печерські схили. Саме таким має бути завершення успішного дня сучасної жінки.

Статті на тему