UA
RU

Другий спеціальний епізод "Ейфорії" - історія Джулс

Редагувати переклад
Фанатам не доведеться довго чекати, щоби знову зустрінеться з улюбленим персонажем серіалу. 
Другий спеціальний епізод "Ейфорії" - історія Джулс-Фото 1

У понеділок телеканал НВО оголосив, що другий із двох спеціальних епізодів “Ейфорії” під назвою “До біса всіх, хто не є рибою-краплею” дебютує 24 січня 2021 року. Це буде остання з автономних серій, знятих під час пандемії коронавірусу. Новий епізод має підігріти інтерес фанатів історії доти, поки команда “Ейфорії” не дозніме 2 сезону, який спочатку має бути вже готовим. Через локдауна зйомки довелося відкласти. 

Новий епізод буде розказано з погляду Джулз, що грає Хантер Шеффер. Дівчина обговорить із глядачами те, як минув рік, а також порефлексує щодо її відносин з героїнею Зендаї Коулман Ru. 

Новини про майбутній епізод з'явилися лише через кілька днів після того, як HBO Макс показав “Ru” – перший окремий епізод “Ейфорії”, у якому головна героїня розповідає своєму поручителю, якого зіграв Колман Домінго, у закусочній історії своєї трагедії. Найімовірніше, діалог є продовженням подій фіналу першого сезону.  

Нагадуємо, зрештою Ru вирішила не втікати разом з Джулз у нове життя, а залишилася вдома, подавшись слабкостям. Після місяця тверезості вона зривається та переживає черговий рецидив. 

Другий спеціальний епізод "Ейфорії" - історія Джулс-Фото 2

 

Читай також: Нові герої: У другому сезоні серіалу "Ранкове шоу" з'являться несподівані персонажі

раннє Зендая дражнила своїх фанів, розповідаючи про те, що продюсери серіалу планують випустити додаткові карантинні епізоди для того, щоб підтримати інтерес глядачів. Про це вона заявляла на шоу Джиммі Кіммел жива! 

«Ми намагаємося зрозуміти, як зрештою створити другий сезон, яким ми всі дійсно пишаємося, і витягти з нього все найкраще, але при цьому залишатися в повній безпеці», — сказала Зендая запрошеному ведучому Бену Платту тоді. 

"Ми могли б закінчити зйомкою невеликого епізоду, який пов'язує перший і другий сезони", - додала вона. «Я не знаю, як це описати, але це має бути серія, яку ми можемо зробити з обмеженою кількістю людей у ​​більш безпечному середовищі, яке може, я не знаю, дати людям хоча б щось».  

Прем'єра нового епізоду про героїню Шеффер відбудеться 24 січня о 21 на телеканалі НВО Max. 

Статті на тему