UA
  RU

  Вгору та вниз: тест-драйв Subaru Outback

  Редагувати переклад

  Підкорювати Карпати на Subaru Outback вирушила Марія Антонова.

  Subaru Outback


  двигун: бензин 2,5 л; потужність: 175 л/с; розгін до 100 км: 10,2; витрата палива (середня): 7,7 л / 100 км.

  Мій тест-драйв Subaru Outback чудово співпав з відпусткою в Закарпатті. Після 1 км шляху туди і назад, по дорогах з різної якості покриттям – від гладкого асфальту до гравію – я поставила кілька жирних плюсів цьому кросоверу.


  місткий багажник
  Перше випробування, якому я завжди піддаю автомобілі, - їхня здатність вмістити речі всієї родини, яких, повірте, щоразу набирається велика гора. У цю подорож у навантаження ми вирішили взяти з собою велосипед, щоб кататися лісовими доріжками. Візуально багажник Subaru Outback надій не вселяв, але я даремно панікувала: вмостилося абсолютно все, так що можна було вирушати в дорогу!

  Комфорт усередині салону
  Як правило, після перших 500 км шляху комфорт стає критичним фактором: зручна посадка водія та наявність місця для пасажирів ззаду, інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок на передній панелі – якщо все це починає дратувати, то можна ставити машині мінус. У Subaru Outback чудовий огляд (можна не нервувати з приводу великих сліпих зон), клімат-контроль, що легко регулюється, і багатофункціональна мультимедійна система, управлятися з якою допомагає сенсорний 7-дюймовий дисплей. Мої пасажири не відчували себе обділеними: місця в автомобілі багато, а, наприклад, підігрів задніх сидінь може дуже стати в нагоді взимку.

  Subaru Outback


  Позашляхові якості автомобіля
  Круті та часом непередбачувані карпатські дороги змусили мене відчути всі переваги системи повного приводу, високої підвіски та модернізованої системи допомоги під час спуску. Завдяки їм дістатися до місцевої краси ми змогли вчасно – і без пригод!

  Статті на тему